Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Poszukuję firmy, która zajmuje się produkcją filmów reklamowych w Poznaniu.

W firmie, w której pracuję, powierzono mi ostatnio dość poważną misję. Mam bowiem zająć się działaniami promocyjnymi naszej firmy. Firma prosperuje dobrze, jednak potrzebujemy źródła, dzięki któremu dotrzemy do jeszcze większej grupy konsumentów. Pomyślałem o stworzeniu filmu reklamowego naszej firmy, który możemy wrzucić do sieci, jak również jeździć z nim na różne prezentacje i targi. Szukam firmy w Poznaniu, która zgodzi się stworzyć dla nas taki film.
04-27-2017, 10:14 AM
Reply
Gratuluję sukcesu, jeśli jesteście zadowoleni z efektów, podczas gdy nie korzystaliście z nowatorskich sposobów promocji. Film reklamowy to coś, co moim zdaniem każda firma powinna posiadać. Na pewno zauważycie duży wzrost zainteresowania Waszą firmą, po powstaniu takiej reklamy, o ile oczywiście będzie dobrze zrobiona.
04-27-2017, 11:11 AM
Reply
Wiem, że jakość jest sprawą kluczową, dlatego szukam firmy, która poważnie do tego podejdzie.
04-27-2017, 11:24 AM
Reply
Jeśli interesuje Cię produkcja filmów reklamowych Poznań wychodzi z taką oto ofertą: http://woodpeckermp.pl/produkcja-filmow-reklamowych/. Filmy reklamowe są produkowane zgodnie z oczekiwaniami klienta, ale także jego grupy docelowej. Szczegóły, takie jak montaż, muzyka – są doskonale dopracowane, myślę, że to największy atut firmy.
04-27-2017, 12:14 PM
Reply
Nasza firma także korzystała z usług produkcji filmów reklamowych i jesteśmy bardzo zadowoleni.
04-27-2017, 01:00 PM
Reply
Dzięki za polecenie, jestem zdecydowany.
04-27-2017, 03:56 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links