Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Potrzebna hala na autorski pokaz mody.

Jestem projektantką mody i chciałabym urządzić pokaz mody swojej kolekcji, która powstawała dość długo. Znalazłam sponsora więc koszty nie są specjalnym problemem, a przez jego znajomości będzie również sporo ludzi na widowni. Tylko potrzebuję odpowiedniego miejsca, z klimatem, odpowednim oświetleniem, akustyką i klimatem pasującym do moich ubrań. Czy to nie za wiele? Czy tak idealne miejsce w ogóle istnieje?
05-04-2016, 08:47 AM
Reply
Musisz najierw kochana powiedzieć w jakim stylu jest twoja kolekcja, żeby można było ci doradzć miejscówę.
05-04-2016, 10:14 AM
Reply
No tak. Jest to coś w stylu urban decay połączone z nowoczesnym hippie. Dużo poyskujących tkanin, które połączone z czernią przywodzą na myśl świat po nuklearnej zagładzie (tak to sobei wyobrażam) ale dodatki mają dawać całości lekkości, dlatego są powiewne, kolorowe, napawać nadzieją na lepsze jutro. Połączenie stylów. Mam ndzieję, że pomoglo...
05-04-2016, 11:21 AM
Reply
Tak, zdecydowanie pomogło bo mam miejsce akuratt dla ciebie i twojego pokazu. Jesli urban decay (który ja osobiśćei uwielbiam) to nadaabym całości charakteru opuszczonej hali produkcyjnej, coś jak tu: http://www.praskadrukarnia.pl/obsluga-wydarzen/. Światłami można zagrać praktycznie wszystko, więc bez problemu stworzysz klimat jeszcze bardziej gore. Zobacz sobie zdjęcia i z tego co wiem to odbywają się tam pokazy mody też.
05-04-2016, 12:33 PM
Reply
FANTASTYCZNIE! O to mi właśnie chodzilo, mojemu benefaktorowi na pewno też się spodoba! A ty tam kiedyś byłaś? Jest tam takie typowo eventowe zaplecze jak toalety, catering itd? Bo potem jak już się światła zapali to ludzie jednak wolą wrócić do czystej i schludnej rzeczywistośći Smile
05-04-2016, 02:36 PM
Reply
Tak, jest tam pełne zaplecze sanitarne i catering mozna zamawiac jaki się chce. Byłam tam kiedy wynajmowałam halę w Warszawie. Jest też sala do tanca więc jak się ma didzeja to jest gdzie sie podziać. A ty będziesz sprzedawac swoje ubrania na miejscu?
05-04-2016, 05:03 PM
Reply
Taki jest zamysł, żeby od razu ludzie mogli zamawiać ubrania w przedpłacie i w ciągu jakiegoś czasu (do ustalenia) będą im dostarczone. Jeśli będzie zainteresowanie to może pomyślę o sklepie internetowym. Na miejscu będzie można natomiast to przymierzyć i kupić dodatki.
05-04-2016, 06:35 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links