Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Potrzebne szkolenie integracyjne

Siemasiema! Słuchajcie, moja firma zawsze słynie z tego, że jej pracownicy zawsze stanowili bardzo zgrany zespół. Nawet jeśli nie zbyt wielu okazji w pracy do tego, żeby takie jakieś kontakty bliższe ze sobą utrzymywać, to moi pracownicy jakoś właśnie tak się integrowali czy to na impreza firmowych czy poza nimi. Ponieważ z poprzednią firmą, która coś takiego dla nas robiłą miałam taką dość nieprzyjemną sytuację ostatnio to teraz szukam czegoś na zastępstwo za tą firmę. Czy tu jest ktoś może, kto wie jakie firme są obecnie polecane i z jakimi najbardziej by się opłacało współopracować? No wiecie, tak żeby fundusz pracowniczy był zadowolony i żeby sami pracownicy też byli.
07-12-2016, 11:33 AM
Reply
No jasne, wiadomo o co chodzi! Ja sam też chętnie takie wypady integracyjne dla moich pracowników organizuję, bo widzę, jaką im to frajdę sprawia. No i mnie też to daje niezłą satysfkację, bo się z regóły na tych imprezach sam pojawiam i widzę jak oni się świetnie bawią. Także ogólnie polecam takie imprezy.
07-12-2016, 02:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2018 09:23 PM przez nsbokna.)
Reply
Ależ my wszyscy polecamy, a koleżanka już pyta o jakieś konkretne rozwiązanie Tongue Ja ostatnio robiłem team building z moją załogą i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony firmą która wynająłem. A chodzi tutaj o openmindteam.pl Te firmewlasciwie ja sam tez z polecenia dostałem i od razu się na nich zdecydowałem jak zobaczyłem ile fajnych rzeczy maja w swojej ofercie
07-12-2016, 03:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2018 09:24 PM przez nsbokna.)
Reply
Kurczę, a to naprawdę tak polecasz z dobroci serca? W sensie że warto? No bo wiesz, nie chcę tutaj się wyłożyć i zorganizować czegoś, co nie przyniesie żadnego rezultatu u pracowników.
07-12-2016, 05:47 PM
Reply
Czy warto? No kurczę pewnie że tak. Wejdź sobie choćby tutaj na stronę openmindteam.pl/szkolenia-integracyjne.html i zobacz jakie oni szkolenia integracyjne robią. Wtedy dopiero przestaniesz się zastanawiać czy warto, a od razu klikniesz i już zamówisz takie szkolenie dla swoich podwładnych
07-12-2016, 06:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2018 09:24 PM przez nsbokna.)
Reply
No dobra masz rację. Już się dłużej nie będę zastanawiała tylko się z nimi kontaktuję i już będę miała wszystko ustalone.
07-12-2016, 08:18 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links