Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Potrzebuję hostess z Warszawy na dużą imprezę o tematyce tatuażu.

Hej wszystkim. Tak jak już pisałam w temacie, wraz z innymi sieciami studiów tatuażu organizujemy w stolicy taki event gdzie będzie prezentowane wszystko na temat tatuażu. Żeby impreza była dobrze zorganizowana potrzebujemy hostess. Znacie firmę która oferuje taki usługi?
10-04-2017, 09:23 AM
Reply
Możesz zobaczyć sobie stronę eventhostessy.pl bo ta firma świadczy takie usługi. Nie tylko organizują dziewczyny ale także planują całą kampanię. Na pewno będzie przemawiać za nimi fakt że pracowali przy organizacji wielu eventów w różnych dużych miastach w kraju.
10-04-2017, 10:01 AM
Reply
Nie wiem jaka dokładnie ilość osób cię interesuje i co tam masz zaplanowane ale wysłałam ci link do agencji z której usług ja korzystałam. Firma bardzo rzetelna i profesjonalnie podchodzi do powierzonych obowiązków. Na pewno warto zajrzeć na ich stronę.
10-04-2017, 11:14 AM
Reply
Jak szukasz hostessy z Warszawy to na pewno warto zainteresować się agencją ze strony internetowej http://eventhostessy.pl/. Nie będę się o nich specjalnie rozpisywać ale jak zobaczysz w jakich wydarzeniach brali udział to myślę że to będzie bardzo przekonujący fakt Smile
10-04-2017, 12:34 PM
Reply
Korzystałem z ich usług podczas organizacji targów gastronomicznych i mogę ci powiedzieć że to jedna z bardziej profesjonalnych i rzetelnych firm z jakimi miałem przyjemność pracować. Wszystko zrobione tak jak być powinno. Skorzystaj z ich usług a promocja eventu na pewno się uda.
10-04-2017, 02:14 PM
Reply
Akurat gdzie jak gdzie ale w stolicy jest cała masa agencji która oferuje wynajęcie hostess. Jak teraz przeglądałam googla to znalazłam chyba kilkanaście jak nie więcej firm działających w tej branży więc jest w czym wybierać.
10-04-2017, 02:53 PM
Reply
Podczas organizacji targów gier szukałem właśnie agencji hostess z Bydgoszczy. Trafiłem na stronę http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-Bydgoszcz.html i po zobaczeniu realizacji zdecydowałem się ich zatrudnić. To był na pewno bardzo dobry krok więc tobie też polecam.
10-04-2017, 05:00 PM
Reply
Dzięki wielkie, na pewno wezmę wasze opinie pod uwagę podczas wyboru. Pozdrawiam.
10-04-2017, 07:34 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links