Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Prace serwisowe nad sklepem.

Prowadzę sklep internetowy, który jest jak na razie dość niewielki. Działa prężnie i muszę go rozwinąć. Mam już pewien pomysł, ale muszę też mieć odpowiednie zaplecze. Osoba, która się nim zajmowała od strony tchnicznej do tej pory stwierdziła, że nic więcej nie będzie w stanie mi zaproponować. A zależy mi na solidnym serwisie. Czy znajdę jakiegoś solidnego fachowca do tej roboty?
04-27-2016, 10:50 AM
Reply
Jeśli chodzi o indywidualne osoby, które zajmują się prowadzeniem sklepów, to ja już dawno z takich zrezygnowałem. A to wszystko na rzecz profesjonalnej firmy, który jest w stanie zagwarantować mi kompleksową usługę. Od zaprojektowania odpowiednich witryn, po ich utrzymanie oraz serwis, jeśli zajdzie taka potrzeba.
04-27-2016, 12:36 PM
Reply
Każdy ma swoje wymagania i te wymagania musi poznać administrator strony. Sądzę, że zlecenie tej usługi na zewnątrz do firmy, która jest w stanie podołać wyzwaniu jest jak najbardziej rozsądnym, a co najważniejsze opłacalnym pomysłem.
04-27-2016, 01:11 PM
Reply
Prace serwisowe nad sklepem nie muszą być wcale takie proste. Często dochodzi do krytycznych wyjątkowów, które wymagają sporej wiedzy fachowej. W grupie na pewno pomysłów jest dużo więcej.
04-27-2016, 03:18 PM
Reply
Ja wykorzystuję AptusShop i wiem, że mam produkt na najwyższym poziomie. Firma stworzyła pewien szablon, który jest zawsze dostosowywany według wytycznych pod konkretnego klienta. To daje duże możliwości jeśli chodzi o czas pracy. Prjekt działa perfekcyjnie, a sklep jest widoczny w wyszukiwarkach.
04-27-2016, 04:37 PM
Reply
Nie znam się na tych wszystkich pojęciach. Ja tylko kupuje i zależy mi na tym, żeby ceny były jak najniższe, a towar jak najlepszej jakości.
04-27-2016, 05:23 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links