Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Praktyczny salon

Praktyczny salon
Witam serdecznie. Mam bardzo, malutkie mieszkanko, 34 m2. Mam sypialnie i a`la salon. No i wlasnie w tym salonie musze zmiescic wiele rzeczy Big Grin najlepiej wkomponowac tam jeszcze gabinet. Czy to jest wykonalne? Czy ktos z Was robil takie rzeczy na tak malych powierzchniach?
08-23-2016, 09:23 AM
Reply
Praktyczny salon
Kochanaaa, wszystko jest możliwe, teraz są takie rozwiazania, ze glowa mala, wszystko sie da pomiescic i zorganizować, nawet na bardzo małych przestrzeniach Big Grin
08-23-2016, 11:50 AM
Reply
Praktyczny salon
To poproszę o cenne wskazówki Wink
08-23-2016, 01:45 PM
Reply
Praktyczny salon
Ja tez mam bardzo mały pokoj dzienny, marzył mi sie naroznik, myslałam, ze to niemozliwe w tak malym saloniku. A jednak Big Grin znalazłam wymarzony narożnik biały, bardzo zgrabny, malutki, pieknie wyglada w moim pokoju i wcale nie zabiera bardzo duzo miejsca.
08-23-2016, 02:06 PM
Reply
Praktyczny salon
W moim salonie znajduje sie tez przestrzen biurowa Big Grin Teraz jest tak duzy wybór nowoczesnych biurek, zgrabnych, idealnie nadajacych sie rowniez do malych przestrzeni.
08-23-2016, 03:35 PM
Reply
Praktyczny salon
Do swojego salonu wstawilam komodę sypialnianą, mała, śliczniutka, biała pasująca do reszty.. trzymam w niej bieliznę i koszulki (w sypialni nie mialam na to miejsca)
08-23-2016, 04:41 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links