Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Prasy półkowe – potrzebny sprzęt do fornirowania!

Witam. Chciałbym zakupić jakieś dobre prasy półkowe do fornirowania. Na pewno bardzo bym chciał poznać jakieś solidne rekomendacje od was forumowicze, bo jednak wiem, że potęga internetu jest wielka i na pewno ktoś będzie z was potrafił mi coś dobrego doradzić. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rekomendacje.. cóż.. no liczę na was i naprawdę czekam na posty na ten temat Wink
03-14-2017, 10:16 AM
Reply
miło, że ktoś napisał na forum ;p szkoda, że ja niestety na takich prasach się kompletnie nie znam.
03-14-2017, 12:33 PM
Reply
Ja mogę bardzo chętnie ci coś zarekomendować! U nas w pracy są prasy półkowe które kupiliśmy stąd: mtm-maszyny.pl/pl/154-prasy-polkowe-do-fornirowania i faktycznie fornirowanie idzie o wiele szybciej. Ogólnie to naprawdę znakomita jest ta firma i mają tam najwyższej jakości sprzęt i maszyny. Jak się kupi coś od nich to jest to gwarancja jakości, na długi, długi czas.
03-14-2017, 03:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2017 11:31 PM przez nsbokna.)
Reply
W takim wypadku też coś sobie zamówię ze strony mtm-maszyny.pl bo jednakjestem dużym fanem jakości. Nie chcę inwestować w nic kiepskiego, co będę potem zmuszony wyrzucić za jakiś czas.
03-14-2017, 04:40 PM
Reply
No fajna ta stronka Wink mamy z bratem raczkującą działalność opartą na obróbce drewna i kto wie.. może z czasem dorobimy się na tyle, by faktycznie kupić taki bardziej zaawansowany sprzęt. Na pewno pozwoliłoby to nam rozwinąć skrzydła i nasza ofertę.
03-14-2017, 05:05 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links