Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Problem z garderobą

Problem z garderobą
Cześć Wam. Ostatnio robiłem duże zakupy na wesele, cały garnitur musiałem kupować. Największy problem miałem z czarnymi spodniami męskimi do garnituru, bo w końcu doszło do tego, że zamawiałem je w necie. Wszystkie okoliczne sklepy były albo słabo zaopatrzone, albo nie miały mojego rozmiaru (mam ponad 2 m wzrostu). Ciekaw jestem, czy wszyscy mniejsi/więksi/grubsi/chudsi mają podobne dylematy przy zakupach?
06-09-2016, 02:15 PM
Reply
Problem z garderobą
Jak już trafisz na odpowiedni sklep, to nie ma problemu. Z tego co widzę, tobie się udało, ale u mojego brata było gorzej – jest, cóż, trochę otyły i znalezienie dla niego odpowiednich ciuchów zakrawa na cud. Kiedyś zamawialiśmy kilka bluz ze stanów, bo tam xxxxl nie brakuje
06-09-2016, 03:33 PM
Reply
Problem z garderobą
Straszne brednie sprzedajecie, moi drodzy. Sklepy z bardzo małymi czy bardzo dużymi rozmiarami rosną teraz jak grzyby po deszczu, wystarczy się dobrze rozejrzeć. Ja kiedyś miałem poważną nadwagę, anie miałem nidy specjalnego problemu ze znalezieniem ubrania w zwykłym hipermarkecie.
06-09-2016, 05:04 PM
Reply
Problem z garderobą
To wyraźnie miałeś farta (oczywiście nie chodzi mi tu o nadwagę Wink ). Ja następnym razem też od razu będę zamawiał z tego mojego nowo odkrytego sklepu, bo nie chce mi się tracić czasu na bieganie od wieszaka do wieszaka, tylko po to, żeby sobie trochę M-ek poprzekładać.
06-09-2016, 07:58 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links