Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Profesjonalna i niedroga firma ochroniarska w Poznaniu, pilne!

bardzo prosze o namiary na profesjonalną i niedrogą firmę ochroniarską w Poznaniu. Szczególnie interesują mnie oferujące ochronę osób. Dziękuję i pozdrawiam.
01-27-2017, 08:26 AM
Reply
Mógłbym dać ci namiar do zwykłej firmy ochroniarskiej i ewentualnie daliby Ci wskazówki jak się zabezpieczyć i co robić jeśli dojdzie do napadu, bo niestety nie znam i nie słyszalem żeby w Poznaniu była firma zajmująca się ochroną osobistą.
01-27-2017, 09:54 AM
Reply
No to mało wiesz o profesjonalnej ochronie bo to wcale nie jest coś abstrakcyjnego taka firma ochroniarska Poznań ma nawet licencjonowanych fachowców: raf-system.pl/. Pare lat temu pracowałem w miedzynarodowej instytucji finansowej i jak przyjeżdżał szef z Londynu to zawsze musielismy mu zamówić dwóch osobistych ochroniarzy. Może to wydawać się przesadą ale już raz podobno chcieli go porwać to sie facetowi nie ma co dziwić.
01-27-2017, 12:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2018 09:17 PM przez nsbokna.)
Reply
Kto by pomyślał że u nas porywają ludzi. Wydaje mi sie ze takie rzeczy tylko w amerykańskich filmach.
01-27-2017, 12:26 PM
Reply
Porwań jest o wiele wiecej niz sie mówi w telewizji. Podobnie z napadami na banki. Gdyby ludzie sie dowiedzieli ile rozbojów codziennie ma miejsce to raczej nie wychodziliby z domów.
01-27-2017, 02:26 PM
Reply
Masz jakieś potwierdzenie tych danych? Przyznam że brzmi to co najmniej nieciekawie a do tego wydaje mi sie ze mozesz miec racje bo mieszkam w malej miejscowosci gdzie byl ostatnio napad na ubezpieczalnię. Użyli broni, a w mediach głucha cisza i jakieś nikomu niepotrzebne tematy.
01-27-2017, 05:04 PM
Reply
Jak poszukać w internecie to sie znajdzie sporo statystyk ale oficjalnie nic nie powiedzą, przecież wiadomo dlaczego.
01-27-2017, 06:59 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links