Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Profesjonalne masaże na Bielanach, ktoś coś poleci?

Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego masażystę na Bielanach? Zależy mi na polecanym specjaliście bo nie chcę żeby mnie skrzywdzono Tongue. Z góry dziękuję za zainteresowanie moją sprawą.
06-27-2017, 10:13 AM
Reply
Z masażami trzeba uważać i najlepiej zapisać się do jakiegoś ośrodka czy przychodni. Uważam tak bo kiedyś jeździłam prywatnie do masażysty gdzieś zza wschodniej granicy. Na początku było nawet całkiem nieźle, czułam się bardziej ruchliwa i mieśnie były luźniejsze ale pewnego razu tak mnie nacisnął że na samą myśl mam ciarki. Wiem że czasem musi zaboleć ale uczucie dyskomfortu nie ustępowało przez tydzień wiec najwyraxniej coś poszło nie tak jak trzeba...
06-27-2017, 11:30 AM
Reply
Tak jak piszesz – trzeba chodzić do poważnych ośrodków. Dla mnie takim jest ten Rehmedicon, polecam odwiedzić każdemu kto ma wysokie wymagania chce byc leczony przy uzyciu nowoczesnych technik i sprzetów. Po sobie widze zdecydowaną poprawę dlatego polecam każdemu.
06-27-2017, 01:25 PM
Reply
Podpisuję sie pod opinią kolegi i polecam poczytać sobie o tych zabiegach na https://rehmedicon.com/oferta/masaze. W mojej sytuacji żadne zabiegi nie pomagają tak jak dobrze wykonany masaż Bielany mam blisko wiec jeżdżę całkiem często. Zanim się zapisałam do tego ośrodka to próbowałam wielu rzeczy i róznych specjalistów ale nikt nie potrafił mi pomóc. Ból kręgosłupa był czasami tak silny że aż mnie mdliło i odechciewało się żyć. Poszukałam troche w necie, poczytałam opinie i strasznie sie ciesze ze udalo sie tam trafić.
06-27-2017, 02:21 PM
Reply
No ja mam identycznie i chciałam już iść na operacje ale może jeszcze spróbuję tych masaży skoro są takie dobre.
06-27-2017, 05:16 PM
Reply
Polecam, na pewno nie pożałujesz. Operacja to ostateczność, bo ryzyko jest duże że nigdy nie odzyskasz pełnej sprawności. Masażami można naprawdę dużo zdziałać, aż szkoda że są tak niedoceniane i wielu ludzi kładzie sie na stół zamiast poszukać alternatyw. Pozdrawiam serdecznie.
06-27-2017, 06:35 PM
Reply
Dobrze powiedziane, nie zaszkodzi spróbować. Tym bardziej że boję się operacji jak nie wiem co.
06-27-2017, 07:14 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links