Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Profesjonalny film weselny

Witam. Niedługo biorę ślub ze swoją narzeczoną. I tutaj mam tak sprawę. Jak się pewnie domyślacie to wszystko już mi się udało załatwić. Mamy salę, garnitury, suknie ślubną (no przynajmniej narzeczona tak mówiła, chociaż wiecie, że to różnie może być Big Grin) no i ogólnie wszystko jest fajnie. Jedyne czego nam brakuje to teraz jakiś film z tego ślubu i wesela. Ogólnie to straszna z tym kicha, bo tak na dobrą sprawę to nie ma nikogo kto by mógł mi taki film zrobić, a jakiegoś badziewia nie chce
09-20-2016, 01:23 PM
Reply
Z filmami z wesela to ogólnie taka kicha jest. Człowiek chce, żeby to dobrze wyglądało, a okazuje się, że dostanie takiego gniota, że to się w głowie nie mieści. I potem ma taki film, który wygląda jakby go wujek Janusz po kilku głębszych kręcił i to jeszcze w takiej jakości w jakiej są te stare firmy kręcone na kasetach za komuny bez jakiegokolwiek montażu czy czegoś takiego. No mówię masakra
09-20-2016, 02:31 PM
Reply
Oj już tak wszyscy tutaj nie psioczcie na tych kamerzystów. No prawda, że zdarzają się tacy, którzy się na tym w ogóle nie znają i rzeczywiście robią filmy takiej marnej jakości, że się to w głowie nie mieści, ale jest też całkiem duże grono specjalistów, które robi filmy naprawdę świetne. Ja na przykład dostałam taki film od soich znajomych, który wylgąda naprawdę świetnie i nie mam tutaj ani grama mojej przesady
09-20-2016, 03:42 PM
Reply
A możesz powiedzieć kto ten robił? W sensie kto kręcił jaka firma? Bo może i ja bym skorzystał z takiej opcji jak mówisz, że to tak dobrze wygląda…
09-20-2016, 04:47 PM
Reply
Mówię, że tak wygląda i przyznać muszę, że jest naprawdę świetnie. A robiła to firma, którą znajdziesz na stronie http://x-day.pl/ i ich usługi stoją na naprawdę najwyższym poziomie. Zreszta możesz sobie nawet tam pooglądać na ich stronie co przygotowali
09-20-2016, 06:02 PM
Reply
No powiem Ci szczerze, że jestem zachwycony, że udało się trafić na coś takiego. Jakość wygląda na naprawdę dobrą, a poza tym jeszcze ta strona internetowa jest całkiem profesjonalnie przygotowana
09-20-2016, 08:48 PM
Reply
Prawda? Mam nadzieję, że będziecie mieli z przyszłą małżonką świetną pamiątkę Wink
09-20-2016, 09:28 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links