Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Projekt balustrady.

Projekt balustrady.
Chciałam zapytać, czy firmy, które wykonują balustrady ze szkła (chromsystem.pl/chromsystem---balustrady-chromoniklowe,-ze-szk%C5%82em.html) zajmują się tylko ich produkcją, czy mogę tez liczyć na to, że zaprezentują mi wizualizację danego projektu. Chciałabym się przekonać na początku jak to będzie wyglądało w otoczeniu pomieszczeń w moim firmowym budynku. Zależy mi też na dobrej cenie.
05-10-2016, 02:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2017 10:29 PM przez nsbokna.)
Reply
Projekt balustrady.
Wybierz firmę chromsystem.pl i będziesz miała wszystko w cenie. To najlepsi specjaliści w tej branży, którzy wykonują, projektują i serwisują swoje produkty. Ja też jestem zdania, że zanim się coś kupi czy zamówi trzeba wiedzieć, jak to wygląda
05-10-2016, 03:05 PM
Reply
Projekt balustrady.
Faktycznie, szczególnie kiedy mowa o balustradach (chromsystem.pl/) trzeba mieć podgląd na całą sytuację. Każdy ma w głowie, jakiś projekt, a w tej firmie szybko przeniosą go na wirtualną rzeczywistość. Wystarczy przekazać kilka podstawowych informacji.
05-10-2016, 05:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2017 10:29 PM przez nsbokna.)
Reply
Projekt balustrady.
Zauważyłem, że teraz w większości budynków stosuje się tego typu balustrady. Ostatnio byłem nawet w mojej starej przychodni lekarskiej i nawet tam w ostatnim bastionie komunistycznych instytucji sięgnięto po nowoczesne rozwiązania techniczne.
05-10-2016, 07:21 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links