Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Rolety antywłamaniowe dla domu jednorodzinnego

Hej wszystkim użytkownikom forum. Tak jak w temacie. Szukam kogoś kto sprzedaje i montuje rolety antywłamaniowe. Gdyby nie fakt że mąż dużo czasu spędza w pracy to zrobilibyśmy to sami a tak to trzeba niestety kogoś zatrudnić.
09-05-2016, 07:17 AM
Reply
Ja patrzyłem za antywłamaniowymi drzwiami wejściowymi w Bytomiu w takiej jednej firmie. Wysyłam do niej namiary na pw. Bardzo fajna oferta. Jeżeli szukasz czegoś ze stolarki to tam u nich na pewno znajdziesz. A jeżeli już o roletach mowa to też bez problemu.
09-05-2016, 09:38 AM
Reply
Nie mówisz czasem o stronie oknabytom.pl? Właśnie u nich kupowałem żaluzje w Bytomiu i jestem bardzo zadowolony. Firma ma produkty dobrych producentów więc nie musisz się martwić że ci się zaraz coś połamie...
09-05-2016, 10:24 AM
Reply
Śmiejesz się z czyjegoś nieszczęścia. Ja tak miałam jak kupowałam rolety na allegro. Wstaję z łóżka bo razi słońce, ciągnę za sznurek a mi roleta spada na głowę Tongue Takie dobre rzeczy można tam kupić Big Grin
09-05-2016, 10:56 AM
Reply
Ta firma ma wgl bardzo szeroki wachlarz usług. Znajomy szukał kiedyś kogoś kto mu zrobi szafy w zabudowie w Bytomiu i jakiś znajomy właśnie ich mu polecił. Mówił tylko że pamięta jak było jak taką szafę mu robił kiedyś gościu to trwało to tydzień. Tutaj chłopaki na drugi dzień mieli już wszystko skończone Smile
09-05-2016, 11:50 AM
Reply
W takim razie może ja się z nimi skontaktuję i dowiem się już prosto od nich jak by to wszystko wyglądało. Co prawda nie spieszy się tak z tymi roletami ale wolała bym żeby pracownicy nie kręcili mi się po podwórku przez cały tydzień Big Grin Właściwie to tylko kilka okien.
09-05-2016, 02:49 PM
Reply
Dzwoń dzwoń, na pewno się dogadacie. Ja nie miałem problemu a obsługa jest taka przemiła że koniec świata Big Grin
09-05-2016, 03:38 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links