Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Skaling zębów w Gdańsku

Skaling zębów w Gdańsku
Witam. Poszukuję dobrego gabinetu dentystycznego w Gdańsku, gdzie wykonam podstawowe zabiegi profilaktyki leczenia zębów, między innymi skaling zarówno u dzieci jak i u dorosłych.
12-28-2016, 01:12 PM
Reply
Skaling zębów w Gdańsku
Skaling? A co to takiego, brzmi strasznie, nie powiem, że nie Tongue
12-28-2016, 02:40 PM
Reply
Skaling zębów w Gdańsku
Skaling to inaczej usuwanie kamienia nazębnego. Myślałem, że to dość popularne określenie…
12-28-2016, 03:35 PM
Reply
Skaling zębów w Gdańsku
Ja osobiście pierwszy raz w życiu się z nim spotykam, ale dzięki za wyjaśnienie, przynajmniej to zawsze jakieś nowe, trudne słówko i nowa wiedza. Człowiek całe życie się uczy Smile
12-28-2016, 03:52 PM
Reply
Skaling zębów w Gdańsku
Usuwanie kamienia to chyba jeden z podstawowych, profilaktycznych zabiegów dentystycznych, więc wydaje mi się, że wykonasz to praktycznie u każdego dentysty pierwszego z brzegu dentysty.
12-28-2016, 05:19 PM
Reply
Skaling zębów w Gdańsku
Problem w tym, że nie chcę pierwszego lepszego dentysty, a kogoś sprawdzonego i godnego pole-cenia.
12-28-2016, 06:05 PM
Reply
Skaling zębów w Gdańsku
Ja robiłam skaling w Gdańsku w gabinecie Mediss, który bardzo polecam. http://dentysta-gdansk.com/uslugi/profilaktyka/ tu masz dokładniej wypisane jakie profilaktyczne zabiegi u nich się robi, skaling też tam jest. Sprawdź sobie i umów siebie i dzieci, bo miejsce naprawdę godne polecenia z bardzo profesjonalną załogą.
12-28-2016, 08:10 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links