Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Sklep internetowy z rowerami MTB. Gdzie najlepiej w sieci kupić taki rower w dobrej cenie?

Sklep internetowy z rowerami MTB. Gdzie najlepiej w sieci kupić taki rower w dobrej cenie?
Witam wszystkich. Mój syn wymarzył sobie na urodziny rower MTB. Nie znam się specjalnie na rowerach ale może ktoś z was poleci mi coś konkretnego na pierwszy taki sprzęt i jakiś sklep internetowy gdzie kupię go w dobrej cenie. Z góry dzięki.
12-19-2017, 10:58 AM
Reply
Jeżeli chodzi o sklep internetowy z rowerami MTB to chyba mam jeden taki. Polecam zajrzeć na http://rowerowy-raj.pl/14-rowery-gorskie-mtb i tam poszukać czegoś konkretnego. Jak powiesz mi jaki rozmiar koła cię interesuje to może coś ci wybiorę Smile
12-19-2017, 01:39 PM
Reply
Wydaje mi się że ten rower co miał wcześniej miał koła w rozmiarze 26. Na razie taki rozmiar spokojnie mu starczy a w przyszłości będziemy myśleć o czymś większym.
12-19-2017, 03:14 PM
Reply
Jak już na tej stronie patrzymy to brał bym taki 27.5 i najlepiej model Bianchi duel. Nie mówiłaś jakim budżetem dysponujesz ale akurat ten model jest teraz w bardzo okazyjnej cenie i warto by było się nad nim zastanowić Smile
12-19-2017, 04:00 PM
Reply
Jeżeli już faktycznie decydowała byś się na większy rozmiar to warto pomyśleć nad modelem GT. Jest trochę droższy od tego co zaproponował kolega ale jest na lepszym osprzęcie. Różnica cenowa jest niewielka Wink
12-19-2017, 05:49 PM
Reply
A myślałaś może nad używanym rowerem? W cenie nowego kupisz już naprawdę konkretny używany i to w bardzo dobrym stanie. Sama tak wybrałam i nie żałuję. Młody był strasznie zadowolony z takiego prezentu.
12-19-2017, 08:00 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links