Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Sklep online z odzieżą ciążową.

Hej dziewczyny. Znacie może jakieś fajne sklepy z takimi ciuchami? Spodziewam się dziecka i już widzę jak z dnia na dzień robię się okrągła. Muszę powoli szukać ciuchów bo nie obejrzę się a nie będę się w nic mieścić.
08-23-2016, 08:08 AM
Reply
Wysyłam na pw adres fajnego sklepu. Kupowałam tam jak byłam w ciąży, moja siostra tam kupowała, w sumie polecałam też znajomym ale czy kupowali to nie wiem xd Bardzo wygodne i modne ciuchy można kupić za nieduże pieniądze.
08-23-2016, 09:50 AM
Reply
Hej dziewczyny, mam pytanie. Szukam ładnej sukienki właśnie dla kobiety w ciąży. Chciałem zrobić żonie prezent bo zawsze lubiła nosić sukienki a ostatnio mniej może więc trochę chociaż bym jej zrobił przyjemności.
08-23-2016, 12:03 PM
Reply
Dużo kupowałam tej odzieży ciążowej w sklepie internetowym. Wysyłam wam adres, sklep bardzo fajny z ciekawym asortymentem i fajnymi krojami. Zresztą, co wam będę dużo gadać, wygodne i ładne ciuchy można kupić.
08-23-2016, 01:49 PM
Reply
Super, może coś uda mi się tam znaleźć ładnego dla żony, było by ekstra.
08-23-2016, 03:07 PM
Reply
No i pięknie. Teraz skoro nie mogę łazić po sklepach za bardzo to położę się w łóżku i będę latać po sklepie. Tylko ze tu wszystko mniej kosztuje to można dostać ataku i nakupić więcej niż ci potrzeba Big Grin
08-23-2016, 04:26 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links