Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Szkolenie lub konferencja – gdzie zorganizować?

czesc! Mysze zorgnziować w mojej firmie szkolenie dla grupy pracownikow. Niestety muszę zatroszczyć się nie tylko za samo szklenie, ale również jego organizacje. Mam problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca, bo jak się domyślacie budżet jest napiety i kasy niewiele. Macie może jakieś doświadczenia w tym temacie i możecie polecic jakiś obiekt?
01-07-2016, 02:54 PM
Reply
Ile osób? Jaki sprzęt potrzebny? Jaki masz budżet? Itp. Bez takich podstaw nikt Ci niczego nie poleci.
01-07-2016, 04:30 PM
Reply
Dokładnie ciezko coś polecić, jak nie wiemy czego tak naprawde szukasz. Obawiam się jednak, że najłatwiej będzie poszukac czegoś na własną rękę. Przejrzyj obiekty reklamujące się hasłami sale szkoleniowe Warszawa tanio, a zorientujesz się jakie są ceny i być może znajdziesz coś odpowiedniego.
01-07-2016, 06:00 PM
Reply
Przepraszam, ale wogóle mi to nie przyszło do głowy. Szklenie będzie dla 15 osób. Potrzebować będę tylko rzutnika i jakiejś tablicy, także standard. Najlepiej jeśli byłyby to sale konferencyjne w Warszawie na Śródmieściu, ale nie jest to warunek. Nie chciałabym organizować szkolenia daleko, bo będę musiała dodatkowo organizować transport, a to się wiąże z kolejnymi kosztami Sad
01-07-2016, 07:20 PM
Reply
Proponuje poszukać troche w sieci i przejrzeć oferty hoteli i obiektow konferencyjnych, które funkcjonują w tej dzielnicy. Poćwicz troche metody negocjacji, a dasz radę znaleźć coś niedrogiego.
01-07-2016, 08:08 PM
Reply
Czyli wiem tyle, ile wiedziałam zakładając ten temat Sad
01-07-2016, 09:41 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links