Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Szukam dobrego specjalisty od komputerów

Od jakiegoś miesiąca mój laptop bardzo dziwnie pracuje. Od razu po włączeniu zaczyna pracować głośniej i jakby ciężej, stał się o wiele wolniejszy, a wczoraj oparzyłam się w palce od metalowej obudowy do wtyczki do monitora. Podejrzewam że przydałoby się czyszczenie ale chciałabym również sformatować komputer, lub wykonać jakiś inny zabieg żeby go przyspieszyć. Pozdrawiam serdecznie i bardzo proszę o rzeczowe odpowiedzi.
06-22-2016, 03:52 PM
Reply
Rok temu miałem podobny problem. Oddałem komputery do czyszczenia firmie która zajmuje się od lat przegrzewającymi się laptopami w Warszawie i jestem bardzo zadowolony z efektu. Działają wyraźnie szybciej i sprawniej, nic się nie zawiesza, nie zamula no i oczywiście ta cisza w biurze Smile. Szczerze to jak dawniej właczyło się 5 lapków z których każdy szumiał jak może to czułem się jak w tartaku. Pozdrawiam.
06-22-2016, 04:59 PM
Reply
Ok, a jak nazywa się ta firma?
06-22-2016, 05:29 PM
Reply
Przapraszam zapomniałem napisać. Wklejam link do ich strony ->http://bezpiecznylapek.pl/. Firma funkcjonuje już od paru ładnych lat. Widać że ludzie mają doświadczenie i lubią to co robią. Kilka razy musiałem skorzystać z ich pogotowia informatycznego w Warszawie które działa szybko, sprawnie i jest najlepszą alternatywą cenową ze wszystkich jakie udało mi się w stolicy znaleźć.
06-22-2016, 07:14 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links