Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Szukam firmy czyszczącej dywany w Poznaniu

Kiedy zobaczyłam co stało się z dywanem pod moja nieobecność to myślałam ze dostane zawalu. Kremowy dywan caly w blocie… mnóstwo jakichs dziwnych plam… no szok… a dopiero co go kupiłam. Szukam firmy czyszczącej dywany w Poznaniu czy jest tu ktos to ma jakaś sprawdzoną firmę?
02-01-2017, 03:45 PM
Reply
Jak masz jakies swieze plamy to może od razu zapierz żeby się po prostu nie wchłaniały.
02-01-2017, 04:13 PM
Reply
Przy starych plamach jak je zostawisz będzie gorzej…. Uwazaj zatem żeby nie zniszczyc dywanu.
02-01-2017, 05:03 PM
Reply
Ja niedawno czyścilam dywan w tej firmie http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-domu/czys...wykladzin/ to jest ekologiczna myjnia parowa no i wszystko jest bez detergentów. Dywan wyglada duzo lepiej niż poprzednio no i nie smierdzi ;P a jednak nie ma co mowic ale nieraz konieczne jest czyszczenie dywanów Poznań to miasto w którym i tak można szybko wyczyścić dywany czy tapicerki.
02-01-2017, 07:36 PM
Reply
Dlatego nei powinno się kupowac jasnych dywanow Tongue hehe ja wolę mimo wszystko ciemniejsze kolory
02-01-2017, 09:56 PM
Reply
ta firma, o ktorej pisalam wyzej to oni oferuja tez pranie tapicerki samochodowej, czy w ogole czyszczenie foteli… no ale jednak parowo można wyczyścić sobie dom
02-01-2017, 10:48 PM
Reply
Dywan powinien być przynajmniej raz w roku trzepany no i wiadomo ze przy wiekszych zabrudzeniach to trzeba go od razu zapierac.
02-01-2017, 11:50 PM
Reply
Dobrze jest jak dywany nie musza za dlugo schnąć bo jak nie ma dobrej cyrkulacji powietrza to jednak zaduch w nich może pozostac i dlatego lepiej ogolnie wieksze takie prania robic w miesiącach letnich
02-02-2017, 12:30 AM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links