Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Szukam kogoś zajmującego się napełnianiem klimatyzacji w Lublinie

Posiadam swój lokal usługowy i znajomy złota rączka stwierdził ze w klimatyzacji skończył się czynnik. Wcześniej nie robiłam z tym nic specjalnego więc wypadało by zrobić serwis i nabić tą klimę bo usiedzieć się nie da.
07-20-2017, 07:11 AM
Reply
Pierwszy lepszy serwis zrobi ci coś takiego za niewielkie pieniądze. Zaraz spróbuję znaleźć namiary do gościa który u mnie w salonie naprawiał klimę. Jak coś to wyślę namiary na priv Wink
07-20-2017, 09:30 AM
Reply
Jak dawno nie było nic przy tym robione to zamów sobie pełen serwis bo czasem po dłuższym czasie urządzenia są nieszczelne albo zagrzybione a to bardzo krótka droga do całkowitego uszkodzenia urządzenia.
07-20-2017, 11:15 AM
Reply
W Lublinie na janowskiej jest taka firma która zajmuje się klimatyzacjami itp. Wejdź sobie na stronę http://www.romanek.pl/oferta/klimatyzacj...imatyzacji i tam masz wszystkie informacje. Oni zajmują się właśnie także napełnianiem klimatyzacji w Lublinie i okolicach więc polecam Wink
07-20-2017, 01:29 PM
Reply
Masz jakieś doświadczenie z tą firmą? Trochę mnie nastraszyliście z tym uszkodzeniem klimatyzacji a nie mam teraz za bardzo kasy żeby kupować nowe urządzenie.
07-20-2017, 04:27 PM
Reply
Kupowałam u nich klimatyzator oraz zamawiałam montaż itp. Firma działa na rynku już prawie ćwierć wieku więc akurat nie masz o co się martwić. Na pewno dokładnie wszystko sprawdzą i wymienią co potrzeba. Pozdrawiam.
07-20-2017, 06:39 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links