Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Szukam niedrogich rolet dzień noc, kto pomoże?

Witam wszystkich. Moi drodzy szukam niedrogich i porządnych rolet na dzień i noc z opcją montażu na terenie Warszawy. Robię remont mieszkania i chciałabym zrobić wszystko naprawdę solidnie żeby służyło na lata i się nie psuło, co szczególnie tyczy się rolet. Pozdrawiam i z góry dzięki za polecenie czegoś ciekawego.
04-12-2016, 09:34 AM
Reply
Podbijam. również potrzebuje takich rolet wiec jesli ktos moglby pomoc to bede zainteresowany.
04-12-2016, 10:48 AM
Reply
Chyba ze trzy miesiące temu kupowałem rolety dzień noc i plisowane żaluzje w sklepie Moreno w Warszawie. Mają bardzo fajne ceny i produkty dobrej jakości. Nic się nie zacina, pracuje cicho i równo. Polecam.
04-12-2016, 01:05 PM
Reply
A jak z montażem? Mają taką usługę, a jeśli tak to w jakiej cenie?
04-12-2016, 02:52 PM
Reply
Te rolety są bardzo proste w założeniu, ale przyznam szczerze ze również korzystałem z usług profesjonalisty bo nie miałem na to czasu. Usługę masz w cenie. Pozdrawiam.
04-12-2016, 03:19 PM
Reply
Ok dzięki za odpowiedź.
04-12-2016, 04:42 PM
Reply
Kontaktowałem się z nimi odnośnie wyceny bo chciałbym jeszcze żaluzje i zaoferowali mi naprawdę fajną cenę. Daję dużego plusa również za miłą i pomocną obsługę, która odpowiedziała na wszystkie moje pytania, a tak szczerze to malo kto ze mna wytrzymuje bo jestem bardzo ciekawski i dopytuje po kilka razy o to samo zeby miec zawsze pewnosc Tongue.
04-12-2016, 06:57 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links