Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Szukam sprawdzonej firmy, która zainstaluje mi grzejniki

Dzień dobry, jestem w trakcie generalnego remontu domu i chciałabym się w końcu zabrać za wymianę grzejników. Postanowiliśmy z mężem kupić wszystkie nowe i szukamy firmy, która nam je później zainstaluje. Może ktoś zna jakąś sprawdzoną firmę w Poznaniu?
09-08-2016, 08:30 AM
Reply
Niestety, nie umiem Pani polecić żadnej firmyinstalującej grzejniki, za to mogę polecić pewien sklep z grzejnikami. Ostatnio również wymieniałem w domu grzejniki i wybór padł tym razem na grzejniki płytowe, z których działania jestem bardzo zadowolony jak dotychczas. W bardzo dobrych cenach znalazłem je w poznańskim sklepie Mikas, także serdecznie polecam.
09-08-2016, 09:39 AM
Reply
O, w końcu jakiś sensowy i przydatny w trakcie remontu wątek! Pozwolę się wtrącić… A czy w tym sklepie mają również liczniki gazowe w atrakcyjnych cenach? Bo my grzejniki mamy wymieniane całkiem niedawno, ale nawalił nam licznik od gazu, także rozumiecie Państwo- pilny zakup
09-08-2016, 12:00 PM
Reply
Oczywiście, że mają tam liczniki gazu! Nie wiem, w jakich cenach, ale podejrzewam, że równie atrakcyjnych jak w przypadku pozostałego asortymentu. Znajomy ostatnio kupował tam czujniki czadu i był zdziwiony zarówno bogatym asortymentem, jak i atrakcyjnymi cenami.
09-08-2016, 01:56 PM
Reply
O, zawsze to jakiś trop! Dzięki! Firmy zajmującej się instalacją w takim razie będę szukać dalej, ale ułatwił mi Pan wybór sklepu. Dziękuję i pozdrawiam!Wink
09-08-2016, 04:07 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links