Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Tańsze studio fotograficzne w Warszawie

Witam wszystkich serdecznie. Poszukuję odpowiedniego miejsca do wykonania profesjonalnych zdjęć. Zależy mi by znaleźć w Warszawie dobre studio fotograficzne, które byłoby odpowiednio wyposażone. Cena też była by dobrym wymogiem, im niższa tym lepiej, ale oczywiście cudów nie oczekuję.
02-13-2017, 11:03 AM
Reply
Dzień dobry. Myślę, że powinieneś trochę poszperać w internecie. Warszawa jest bardzo duża, myślę, że na pewno znajdziesz odpowiednie studio. Niektórzy wynajmują nie tylko studio jako powierzchnię, ale także i ludzi, którzy pomagają zrealizować konkretne cele. Może tak powinieneś to rozegrać? Oczywiście to tylko podpowiedź.
02-13-2017, 12:26 PM
Reply
Witam. Ja także poleciłbym rozejrzeć się za czymś w internecie. Może zacząłbym od portali ogłoszeniowych, gdybym to ja szukał czegoś takiego. Nie jestem pewien czy takie miejsce musi być jakoś wyposażone, ale sądzę, że oświetlenie i te kartony i inne takie są na pewno bardzo ważne, by zdjęcia wyszły profesjonalnie.
02-13-2017, 02:28 PM
Reply
Cześć wam. Nie ma co się spinać za bardzo. Warszawa duża jest, znajdzie się odpowiednie studio. Kiedyś brałam udział w takiej sesji, ale nie mogę sobie przypomnieć jak to studio się nazywało, ale było duże, ładnie urządzone i na Mokotowie. Pewnie nie pomogłam za bardzo, ale się starałam.
02-13-2017, 03:29 PM
Reply
Na pewno pomogłaś bardziej niż Ci się wydaje. Ja w sumie też pomogę. Polecam odwiedzić serwis internetowy https://bakarum.pl/. Znajdziesz tam niezbędne informacje,. To dobre i tanie studio fotograficzne Warszawa zdaje się że nawet i Mokotów, tam znajdziesz to studio. Pozdrawiam
02-13-2017, 06:10 PM
Reply
Wyprzedził mnie kolega. Też chciałam to studio polecić. Podpowiem tyle, że nie trzeba wizażystów specjalnie wynajmować.
02-13-2017, 06:34 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links