Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Ubrania do firmy.

Ubrania do firmy.
Zamierzam trochę zareklamować moje salony fryzjerskie, a przynajmniej odświeżyć ich wizerunek. Chciałabym ozdobić kostiumy moich fryzjerek logo naszego salonu. Nie wiem tylko, czy przy dość niewielkim zamówieniu zostanę potraktowana poważnie.
07-13-2016, 12:32 PM
Reply
Ubrania do firmy.
Jeśli wybierzesz dobrą i solidną firmę to nie masz sie co obawiać jeśli chodzi o wielkość zamóienia. Odzież reklamowa to dość specyficzna grupa przedmiotów reklamowych, których z reguły nie zamawia się hurtowych ilości, no chyba, że zamówienie składa fabryka, ale tutaj zamówienia są zdecydowanie rzadsze.
07-13-2016, 03:15 PM
Reply
Ubrania do firmy.
Jeśli martwisz się tym, że Twoje zamówienie nie będzie wpisywało się w ustalony limit kwotowy wykonawcy, zawsze możesz coś domówić. Proponuje na przykład kubek reklamowy, który możesz dawać swoim klientkom przy dziesiątej wizycie. To taki szybki pomysł, który przyszedł mi do głowy.
07-13-2016, 06:09 PM
Reply
Ubrania do firmy.
Szybki pomysł, ale wcale niegłupi Smile
07-13-2016, 06:24 PM
Reply
Ubrania do firmy.
Każdy gadżet z reklamą i logo w tym przypadku się sprawdzi, tak więc możliwości jest zdecydowanie więcej, niż tylko kubek. W katalogach jest mnóstwo propozycji takich gadżetów.
07-13-2016, 08:06 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links