Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Udekorowane mieszkanie

Udekorowane mieszkanie
Hej! Przeniosłam się do nowej kawalerki. Już większość urządziłam, ale brakuje mi jakiś ozdób na ścianach. Są puste. Rozważam czy lustra ozdobne to może być dobre rozwiązanie na ozdobę. Oprócz tego rozmyślam jeszcze nad zamówieniem jakiś obrazów. Podpowiedzcie mi czym można udekorować ściany w chacie?
07-12-2018, 02:58 PM
Reply
Udekorowane mieszkanie
Wiele osób wybiera przeróżne dekoracje swoich ścian. Dawno temu zostawiano je bez dekoracji. W jakimś miejscu jedynie pojawiał się jakiś obrazek czy coś w tym rodzaju. Ja sobie przyrzekłam, że jeśli będę miała swoje gniazdko to bez wątpienia udekoruję je ładnie. I tak się stało. Ostatnimi czasy udekorowałam ściany w swoim salonie oraz sypialni. W tym momencie zastanawiałam się co mogłabym dać do przedpokoju. Szukałam bardzo długo sposobu, aż pewnego razu w czasopiśmie dla mieszkań odnalazłam stylowe lustro srebrne. Od razu zamówiłam je. Przyznam się, że w tej chwili mój korytarz prezentuje się ekstra. Coś wspaniałego. : D
07-12-2018, 04:22 PM
Reply
Udekorowane mieszkanie
Istnieje bez liku ciekawych sposobów na dekorację ścian. W mojej sytuacji sprawdziły się świetnie lustra nowoczesne. Ubóstwiam lustra, no więc w mojej chacie nie mogło tego zabraknąć. Mam bardzo przestronne pokoje i doszłam do wniosku, że na klatce schodowej powiesiłam lustro. Dla niektórych to może się wydawać zbyt szałowe, ale dla mnie nic z tych rzeczy. Poza tym u mnie jeszcze na ścianach są różnorodne płaskorzeźby. Jestem zwolenniczką rzeźby, tak więc w tej sprawie zbytnio długo nie musiałam myśleć. Od dawna uważałam, że dobrze ozdobiony dom przyciąga. Moi przyjaciele co trochę zachwycają się moim mieszkaniem. Dużo znajomych mi zazdrości tego stylu. ; )
07-12-2018, 07:10 PM
Reply
Udekorowane mieszkanie
Często loguję się na forum dyskusyjne i jestem zawsze zachwycony z omawianych tu rozmów. Powiem szczerze, że coraz częściej rozmyślam o przyozdobieniu swoich ścian w domu. Nawet wczoraj znalazłem ciekawą stronę internetową http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Obrazy-przestrzenne/4 na której proponują przeróżne ozdoby. Chyba zamówię, ale jeszcze o tym pomyślę.
07-12-2018, 09:24 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links