Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Wózek dla babci do wożenia wnuczki. Jaki i za ile?

K1: Witam wszystkich. Jestem babcią kilkunastomiesięcznej dziewczynki i będę teraz ją odwozić i odbierać ze żłobka, bo córka wraca do pracy. Dlatego potrzebny mi będzie wózek, tak po prostu będzie wygodniej, zamiast ciągle wozić jakiś z jej domu. Chcę kupić spacerówkę, którą dobrze się prowadzi, jest lekka i ma kosz na zakupy. No i żeby nie kosztował nie wiadomo ile, bo na wózek za tysiąc złotych mnie nie stać.
12-17-2015, 10:31 AM
Reply
Jeżeli chce Pani dobry wózek miejski, to Chicco takie robi, można go znaleźć na tej stronie. Nie kosztuje jakoś dużo, a może długo posłużyć.
12-17-2015, 12:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2016 12:49 AM przez nsbokna.)
Reply
Właśnie o coś takiego mi chodziło. Córka co prawda zaoferowała się, że za wózek zapłaci, ale ja sama chciałam kupić. W końcu to moja wnuczka. Będę ją woziła samochodem do żłobka, ale wózek wolę mieć, mała jeszcze nie polubiła chodzenia.
12-17-2015, 02:23 PM
Reply
Jeśli będziesz woziła ją autem, to ja polecam dokupić sobie lusterko do obserwacji dziecka. Bardzo przydatne, bo nie trzeba się odwracać w czasie jazdy i na pewno nie stwarza się zagrożenia na drodze.
12-17-2015, 04:59 PM
Reply
Bardzo dobry pomysł, na pewno sprawdzę. A skoro już tu jestem, chcę starszej wnuczce kupić coś na urodziny, ale nie dać pieniędzy rodzicom, żeby jej coś kupili. Ma jej to sprawić przyjemność, a nie się przydać. Wnusia ma 5 latek.
12-17-2015, 05:16 PM
Reply
Jesli lubi bawić się lalkami, to może kup jej lalki Monster High Mattel. Może sobie zebrać całą kolekcję i bawić się z koleżankami. Są teraz bardzo popularne i dużo dziewczynek je ma. Nawet moja córka zaczęła mnie ostatnio o taką prosić Smile
12-17-2015, 06:11 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links