Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Wielkie zainteresowanie produktami ekologicznymi?

Ostatnio zauważyłam trend na spożywanie żywności jak w temacie. Powiedzcie mi jeżeli ktoś korzysta z takich rzeczy, czy faktycznie czujecie dobre działanie tych produktów?
07-25-2016, 04:07 PM
Reply
Ja ostatnio używałam kosmetyków naturalnych ze sklepu internetowego i powiem szczerze że jakość powalająca. Jak używam kremu to może 2 razy na dzień bo tak nawilża fajnie że nie ma potrzeby używać go częściej.
07-25-2016, 05:16 PM
Reply
Od dość dawna dodaję do mojej diety takie produkty jak zarodki albo chociażby amarantus. Nie wiem ile się zmieniło od tego czasu ale na razie czuję się bardzo dobrze więc nic więcej mnie nie interesuje. Jak już interesujesz się takimi produktami to warto odwiedzić stronę sklepnaszezdrowie.pl. Tam znajdziesz wszystko.
07-25-2016, 07:05 PM
Reply
Kolega wyżej dobrze prawi. Trafiłem na tą stronę jak szukałem sklepu ekologicznego w Warszawie. W sumie zawsze lubię coś zobaczyć na żywo zanim kupię ale dla tej firmy zrobiłem wyjątek.
07-25-2016, 07:56 PM
Reply
Firma bardzo sprawdzona, zamawiam u nich paczkę średnio raz na dwa tygodnie i zawsze wszystko zgodne z tym co zamawiam. Nie mam zastrzeżeń także nic tylko zamawiać Big Grin
07-25-2016, 10:15 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links