Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Wkłady do filtra

Wkłady do filtra
Cześć wszystkim. Niedawno postanowiłem zamontować u nas w domu system do filtracji wody. Teraz właśnie się tak zastanawiam, jakiego rodzaju wkłady wymienne są najlepsze a zarazem nie kosztują zbyt wiele. Czy możecie coś polecić. Będziemy wraz z małżonką ogromnie wam wdzięczni za chęć pomocy i podpowiedzi. Pozdrawiam
01-17-2017, 10:12 AM
Reply
Wkłady do filtra
Witaj. Kolego przede wszystkim powinieneś wybierać wkłady filtrujące dopasowane do modelu twojego systemu filtrującego, bo tego zdaje się jest od groma. Od tego wszystkiego chyba bym zaczęła na Twoim miejscu. Spisz sobie model, nazwę i podłóg tego szukaj wkładów wymiennych. Na pewno są dobre sklepy gdzie takie filtry są niedrogie.
01-17-2017, 10:42 AM
Reply
Wkłady do filtra
w sumie masz rację, chyba od tego powinenem zacząć.
01-17-2017, 12:35 PM
Reply
Wkłady do filtra
Dzień dobry. Jeśli chodzi o najlepsze wkłady filtrujące to ja na waszym miejscu wybrałabym sznurkowe. Według mnie są niezastąpione i znacznie bardziej wydajne od tych węglowych czy innych typów. Specjalnie dla ciebie poszukałam dobry sklep, gdzie masz wkłady filtrujące również sznurkowe. Musisz odwiedzić tą stronę http://www.filtrybb.pl/135-sznurkowe. Jak dla mnie cena jest nawet bardzo dobra. To oczywiście moja opinia.
01-17-2017, 02:54 PM
Reply
Wkłady do filtra
Nigdy nawet nie słyszałem o sznurkowych, ale dzięki przejrzę, sprawdzę czy pasują do mojego filtra i zastanowię się nad zakupem.
01-17-2017, 04:25 PM
Reply
Wkłady do filtra
Witam. Ja także zainstalowałem u siebie w domu system filtracji i uzdatniania wody. Skłoniło mnie do tego to, jak posuła mi się roczna pralka, właśnie od wody i kamienia. Teraz kupuję wkłady filtracyjne ze sklepu Filtry BB. Mają duży wybór takich produktów, a cena tez nie jest jakoś nadwyrężająca.
01-17-2017, 04:50 PM
Reply
Wkłady do filtra
Hejka. U nas stosowany jest jedynie dzbanek do filtracji. Jeszcze nas nie stać na system filtrujący, ale znajomi mają i jak mi pokazali jak wygląda filtr po takim półrocznym okresie użytkowania to myślałem że zwymiotuje, filtr był cały rudy, jakby rdze filtrował. Prędzej czy później też będę musiał pomyśleć o takim filtrze kranowym, bo w Polsce widać woda nie jest dobrej jakości.
01-17-2017, 06:47 PM
Reply
Wkłady do filtra
Ok. dzięki wszystkim za pomoc. Obejrzę sobie te sklepy i filtry dostępne. Może uda mi się wybrać coś niedrogiego i dobrego. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział i komentarze. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
01-17-2017, 08:54 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links