Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Wymiana lamp w mieszkaniu

Heja! Od dłuższego czasu myślę o zmianie lamp w moim mieszkaniu. Wszystko jest takie względne. A jakaś nuta nowoczesności by się przydała. Więc wymyśliłam, że mogę dać do pokoju sypialnianego stylowe lampy pokojowe stojące. Ostatnimi czasy dostrzegłam taką u znajomej. Poza tym może zdecyduję się na lampy nowoczesne wiszące. Muszę pomyśleć. Dlatego zajrzałam tu. Powiecie jakie najlepiej będzie pasowało oświetlenie do domu?
07-09-2018, 02:12 PM
Reply
Istnieje bez liku pomysłów na założenie dobrego oświetlenia do chaty. Mnóstwo ludzi kusi się na różnorakie połączenia. Świetną sprawą są nietuzinkowe lampy podłogowe stojące. Tego rodzaju lampę zamówiłem do swojego salonu. Muszę powiedzieć, że to świetne rozwiązanie kiedy chcemy światła, a lampka sufitowa daje zbyt dużo jasności. Poza tym niedawno robiłem remont łazienki i zdecydowałem się na oświetlenie LED sufitowe. Najpierw rozmyślałem o lampach wiszących, lecz mój przyjaciel zaproponował mi takie rozwiązanie. Dobrze, że go posłuchałem, ponieważ z takim sposobem o wiele prościej się żyje, a poza tym takie oświetlenie w łazience jest fajniejsze. Tongue
07-09-2018, 04:00 PM
Reply
Bardzo popularną rzeczą są lampy vintage. Sporo wiem o tym, ponieważ moja żona jest dekoratorką domów i non stop słyszę o różnorodnych rozwiązaniach w wystroju domu. Ostatnio dostała znaczące zlecenie i pragnęła powiązać klasyczne lampy z nowoczesnym wystrojem. Była wściekła, gdyż przenigdzie nie mogła odnaleźć właściwych lamp. Pragnąłem jej dopomóc. Toteż w Bing wpisałem odpowiednie słowa i trafiłem na pewną witrynę online, na której odnalazłem cudowne lampy. Ależ Aneta była szczęśliwa. Od razu zamówiła. W przeciągu czterech tygodni wykonała zlecenie. Otrzymała bardzo dobre opinie. Tongue
07-09-2018, 06:48 PM
Reply
Obecnie co niemiara ludzi kusi się na ciekawe połączenia. Znam to ze swojego przykładu. Niedawno postanowiłam zrobić takie zespolenie. Od dawna podobały mi się ładne lampy. Toteż pomyślałam, że połączę klasyczną lampę vintage z innowacyjnych wnętrzem mojej chaty. A poza tym bardzo spodobały mi się lampy loftowe. Wymyśliłam, że coś tego rodzaju mogę dać do swojego biura. Bez wątpienia będzie to atrakcyjna ozdoba. Może po czasie jeszcze zmienię oświetlenie w całej chacie, lecz na razie niech pozostanie jak dawniej. Smile
07-09-2018, 07:57 PM
Reply
Fora dyskusyjne to moja ulubiona rozrywka. Taki temat również mi odpowiada. Akurat jestem w momencie remontu i poszukuję odpowiedniego oświetlenia. Coraz bardziej rozmyślam, aby zamówić nowoczesne lampy kuchenne wiszące. Znalazłem sporo fajnych ofert. Popatrzę jeszcze, bo chcę być pewien, że tego rodzaju oświetlenie będzie pasować. A potem zamówię.
07-09-2018, 09:56 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links