Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Wynajęcie samochodu w Poznaniu

Dzień dobry, szukam firmy podnajmującej samochody. Chodzi o wynajem samochodu dla okolic Poznania i pobliskie miejsowości. Mieścimy się w Luboniu, ale chyba nie ma tam działającej firmy? Czy to się opłaca bardziej niż taksówki?
06-29-2016, 02:01 PM
Reply
Ale o jaki rodzaj samochodu chodzi? Osobowy, dostawczy, bus? Są różne.
06-29-2016, 02:51 PM
Reply
Chodzi o coś w rodzaju busa czy minivana. Pracuję w małej fundacji i będziemy gościć niedługo ludzi z zagranicy. W programie wizyty jest też zwiedzanie miasta i okolic, i dlatego podszebuję raczej czegoś w rodzaju minibusa, minimum 10 miejsc.
06-29-2016, 05:07 PM
Reply
Podczepiam się pod wątek. Mi chodzi o wynajem samochodów Tarnowo Podgórne w moim przypadku wchodzi w grę. Jakies opinie o lokalnych firmach?
06-29-2016, 06:45 PM
Reply
Ja podnajmowałem tu wypozyczalnia-borexpo.pl samochód typu bus. Wszystko ok, bezproblemowa rezerwacja i formalności. Samochód czysty i zadbany, jak nowy.
06-29-2016, 09:02 PM
Reply
JEśli szukasz wynajem samochodów Luboń obsługują również firmy poznańskie. Zadzwoń i się upewnij, ale na pewno żadna się nie ogranicza tylko do ścisłego centrum, prędzej starają się jak najbardziej poszerzyć ofertę. Generalnie jeśli to dłuższe zwiedzanie, to na pewno nie opłaca sie jeżdżenie zwykłymi taksówkami, zdecydowanie polecam bus, a już o komunikacji miejskiej w Poznaniu lepiej nie wspominać. Szukaj firmy i koniecznie obejrzyj dokładnie auto przed wynajęciem, żeby mieć pewność, że spełnia twoje oczekiwania.
06-29-2016, 10:13 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links