Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Zabudowanie stoiska targowego w Poznaniu

Cześć. Szukam pomocy w kwestii zabudowy targowego stanowiska w Poznaniu. Proszę o poważne podejście do tematu. Dziękuję i pozdrawiam
01-31-2017, 10:25 AM
Reply
Witam. Zabudowanie targowiska to nie taka łatwa sprawa. Trzeba mieć dobry pomysł i nie tylko. Jeszcze przydałby się odpowiedni materiał, a dodatkowo pomysł. Myślę, że tym najlepiej zajmie się w pełni profesjonalna firma, a nie ktoś kto tylko ma chęci do niesienia pomocy.
01-31-2017, 11:38 AM
Reply
Cześć wszystkim. Ja pamiętam, że w zeszłym roku wystawiałem się na targach rolnych to korzy-stałem z usług firmy versus-targi.pl. Bardzo dobrze obudowali moje stanowisko. Było jasno oświetlone. Fajne kolory dobrali, no a wykonanie banerów z logo mojej firmy mistrzowskie. Każ-demu bym polecił.
01-31-2017, 02:06 PM
Reply
Hej. Chyba wiem o jakiej firmie piszesz. Moja rodzina też się kiedyś wystawiała, ale wtedy nie wiedzieliśmy, że najlepiej jest zamówić takie stoisko i je wcześniej zaprojektować. Sami robili-śmy dekorację, za to w sklepie w którym pracuję szefowa zleciła już profesjonalne stanowisko i było super. Były ładne banery, rollupy, a także standy.
01-31-2017, 03:11 PM
Reply
Jak jest dobra firma, to i projekt też będzie dobry. Myślę, że ważna jest odpowiednia zabudowa stoisk targowych Poznań w tym mieście znajdziesz projekty firmy Versus Elstar Plus Projekt. Na ich stronie masz pełną galerię pomysłów, na pewno coś wybierzesz dla siebie.
01-31-2017, 05:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2018 08:35 PM przez nsbokna.)
Reply
Najważniejsze na takich wystawach to pokazać swój towar i mieć coś więcej do zaoferowania. Nie tylko ulotki, ale jakiś drobny upominek. Ja bym zainwestować prócz tego w jakieś gadżety rekla-mowe.
01-31-2017, 07:25 PM
Reply
Racja, najważniejsze to przyciągnąć wzrok klienta i uraczyć go jakimś drobiazgiem, aby zapamię-tał na dłużej.
01-31-2017, 08:07 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links