Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Zalety zewnętrznych drzwi z aluminium

Hejka znalazłam do kupienia drzwi aluminiowe zewnętrzne i troche jestem zaskoczona bo zawsze uważałam aluminium za niezbyt solidny metal. Są jakieś konkretne zalety że opłaca się takie drzwi kupic?
01-26-2017, 01:45 PM
Reply
Z aluminium robi się dziś nawet czołgi wiec nie do końca jest tak jak myślisz, poza tym drzwi zewnętrzne aluminiowe oprócz tego że są lekkie charakteryzują się małą przepuszczalnością wilgoci, temperatury i hałasu. Komfort jest zdecydowanie odczuwalny, a ceny porównywalne do tradycyjnych - http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-...luminiowe/ – sprawdź sobie sama, pozdrawiam.
01-26-2017, 02:55 PM
Reply
Zamawiałem właśnie takie drzwi z DOM-BUD Serwis i moge potwierdzić to co kolega pisał. Rzeczywiście w domu jest ciszej a wokół drzwi nie zbiera się wilgoć jak to było w przypadku zwyczajnych stalowych. Dobry wybór dla każdego kto ceni sobie komfort i wygode Smile
01-26-2017, 05:45 PM
Reply
Nie wiedziałam o tym, ale dzieki za uswiadomienie mnie. Myslalam ze aluminium nadaje sie tylko na puszki ale skoro tak to sory za zawracanie głowy Smile. Temat do zamknięcia.
01-26-2017, 07:34 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links