Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Zestaw obiadowy na co dzień

Hej! Czy polecicie mi stronę sprawdzoną, na której już zamawialiście zastawę z zestawami obiadowymi. Potrzebuję taki nie za bardzo odświętny, tylko raczej na co dzień, ale żeby był ładny. Hm??
02-22-2016, 02:03 PM
Reply
Ja akurat ostatnio kupowałam takie zestawy w liczbie kilku sztuk różnych, bo też zamiawiały ze mną z tej strony siostry Tongue takie wielkie zamówienie nam wyszło Wink tutaj wklejam ci linka sklep.porcelana.com.pl/produkt/zestaw_obiadowy.html, szczególnie ładny jest ten ze słotą grubą obwódką na końcach, zdjęcia nie oddają tego jak zjawiskowo wygląda na stole. Moja siostra była tak zrozpaczona, że jej zestaw jej TYLKO bardzo ładny, a ja właśnie mam ten ze złotym, że zadzwoniła i wymieniła go Smile Mi to nie przeszkadza, mamy taki sam, ale jest piękny!
02-22-2016, 02:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2018 10:20 PM przez nsbokna.)
Reply
Oj wy baby czasem jak coś wymyślicie, to masakra Tongue Dobrze, że chociaż zachowałaś się jak dobra siostra i nie zrobiłaś jej awantury, że za tobą zgapia Big Grin
02-22-2016, 04:19 PM
Reply
No takie zachowanie to mi się kojarzy z podstawówką, jak zaczełam czesać sobie warkoczyki i ona tez chciała i się na nią obraziłam Big Grin
02-22-2016, 06:44 PM
Reply
Oh dzięki wielkie, super strona i chociaż miał być to taki bardziej zwykły zestaw to chyba nie mogę się opszeć i kupię sobie coś bardziej wymyślnego Big Grin
02-22-2016, 09:41 PM
Reply
Nikt nie powiedział, że na co dzień nie możesz jeść z zestawu "królewskiego" Smile
02-22-2016, 10:55 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links