Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

Znacie trenera osobistego w Krakowie, który pomoże mi schudnąć?

Mam duży problem. Niemal dosłownie, mógłby ktoś złośliwy powiedzieć. Mianowicie jestem osoba, która przyjmowała leki sterydowe, przez co moje ciało… wygląda obecnie, jak wygląda. Niestety spotykam się przez to z licznymi przytykami, albo też pytaniami, czy jestem w ciąży. Wyobraźcie sobie, jak się czuję, jako 25 letnia kobieta Sad Wobec tego szukam jakiegoś trenera personalnego, który pomoże mi ten cały balast zrzucić, bo idzie się pociąć. Znacie jakichś dobrych?
04-20-2017, 02:32 AM
Reply
A czemu brałaś te leki?
04-20-2017, 04:51 AM
Reply
niestety, ale miałam problem z poważnymi stanami zapalnymi, lekarz więc mi przepisał sterydy… Ne mogę powiedzieć, żeby jakoś szczególnie mi pomogły z tamtym problemem, ale za to na pewno skutecznie po nich przytyłam :/
04-20-2017, 06:35 AM
Reply
A to… niestety, tak bezmyślnie przepisują te leki. No ale niby sterydy są przeciwzapalne…
04-20-2017, 09:18 AM
Reply
Są inne sposoby na walkę ze stanami zapalnymi, ale cóz… już po sprawie. Zasadniczo to w każdej dobrej siłowni powinnaś znaleźć dobrego trenera osobistego. Musisz tylko pochodzić trochę i poorientować się, która oferta najbardziej będzie ci pasowała pod względem programu, jak i ceny.
04-20-2017, 12:07 PM
Reply
Nie wysyłałabym jej do jako takiej siłowni, skoro już teraz ma problem z tym, że ludzie jej tak dosadnie potrafią zwrócić uwagę na jej tuszę. Sama wiem, jak to wyglądało w moim przypadku. Lepiej już znaleźć dobrych trenerów, którzy dysponują całym osprzętem, czy w ogóle najlepiej mają swoje studio. O ile wiem, to takich trenerów osobistych w Krakowie możesz poznać na stronie studiosynergy.pl/. Mają barzdo nowatorskie podejście do treningów.
04-20-2017, 01:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2018 05:30 PM przez nsbokna.)
Reply
a na czym polega to nowoczesne podejście?
04-20-2017, 02:57 PM
Reply
A choćby na tym, że prowadzą treningi EMS, gdzie masz podpiętą odpowiednią aparaturę, za pomocą której Twoje mięśnie są stymulowane prądem elektrycznym.
04-20-2017, 04:47 PM
Reply
To nie jest niebezpieczne?
04-20-2017, 06:25 PM
Reply
Coś Ty Smile Tak się robi w najlepszych siłowniach na zachodzie Smile Podobno w Niemczech jest to bardzo modne.
04-20-2017, 08:04 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links