Login:  
Hasło:     
Rejestracja Pomoc Użytkownicy Pokaż nowe posty Pokaż dzisiejsze posty

coach poszukiwany gdzie kto jak??

hej, poszukuję kogoś z parą oraz zaangażowaniem do pracy z ludźmi! Czy ktoś korzystał kiedyś z pomocy coacha? Znajduję się w takim momencie, że potrzebuję kogoś, kto wyciągnie ze mnie wszystkie atuty, ponieważ poszukuję pracy. Przyznam, że nie zawsze udaje mi się coś załatwić itp. więc może właśnie coach mi pomoże? Nikt z moich znajomych nie korzystał z pomocy coacha dlatego pytam tu. Będę wdzięczna za namiary, pozdrawiam!
09-02-2016, 02:18 PM
Reply
hej! jeśli interesuje Cię profesjonalny coach Poznań to miasto w którym mogę polecić doskonałego coacha. Ale jak się z nim umówisz to nie pożałujesz. Chodzi o Michała Łęgowskiego, świetny facet i potrafi wyciągnąć z człowieka to co najlepsze więc od siebie mogę polecić, w moim przypadku bardzo wiele zmieniło się na plus jeśli chodzi o pewność siebie i doskonalenie własnych zdolności interpersonalnych.
09-02-2016, 03:47 PM
Reply
O, doskonale się składa, bo ja również brałam ostatnio udział w spotkaniu z tym coachem oraz mastermindem w jednej osobie! Spotkaliśmy się w większym gronie, ale ten człowiek ma w sobie tyle zaangażowania i pasji, że bardzo szybko poczuliśmy się jak na indywidualnym spotkaniu. Dostaliśmy całe mnóstwo materiałów do nauki a także konkretny plan działania byśmy jako pracownicy dawali z siebie jak najwięcej. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że coach może tyle zdziałać Smile
09-02-2016, 05:00 PM
Reply
coach jest ostatnimi czasy bardzo modnym i pożytecznym sposobem na radzenie sobie z własnymi ograniczeniami, które siedzą nam w głowie. Super, że szukasz rozwiazania i chcesz się rozwijac podziwiam.
09-02-2016, 07:30 PM
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Links