Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia

Pełna wersja: Czy deski kompozytowe są wytrzymałe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcę zrobić taras na stelażu metalowym z desek kompozytowych ale jakoś nie do końca mam do nich zaufanie. Wydają mi się trochę mało wytrzymałe. Może niesłusznie tak je oceniam, ale po prostu nie jestem przekonany, dlatego chciałbym spytać osoby które mają z nich tarasy albo inne konstrukcje jak im się to sprawdza. Licze że mi pomożecie Smile
Cześć, mnie już dawno przekonały niedrogie tarasy z desek kompozytowych i jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji bo łatwo się je czyści, są odporne, idealne na dwór i o wiele bardziej wytrzymałe niż drewno. Twoje obiekcje są dosyć dziwne bo wszędzie podkresla sie ze kompozyt jest bardziej solidny od drewna. Nie potrzeba tu nawet szukać jakiś specjalnych badań, to po prostu widac i czuć jak sie taka deske wezmie w reke. Pozdrawiam.
Dokładnie, nic dodac nic ująć. Moja żona wybrała to pokrycie i bardzo przy nim obstawała pomimo że ja nie bardzo się do tego przychylałem. Zamówiłem i uważam że to bardzo prosty i wytrzymały system tarasowy który naprawdę świetnie się spisuje pod kazdym wzgledem. Polecam poczytać sobie te stronke, bo mnie ostatecznie przekonała - http://www.grupaecco.com.pl/zalety-desek-kompozytowych. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego!
Dzieki za wypowiedzi i link. Ta strona bardzo fajnie to wszystko opisała i wyjaśniła. Muszę przyznać że nie mam na te chwile do czego sie przyczepić, bo w swietle tych informacji nie wiem co mogloby sie sprawdzic lepiej niz deska kompozytowa ;P. W kazdym razie na pewno zamówie i opisze wam swoje wrażenia.
Pewnie, czekam z niecierpliwością Tongue. Koniecznie zrob fotki jak bedzie już skończone, bo jestem ciekaw czy wymyslisz sobie jakis wzór czy połozysz standardowo Smile
Przekierowanie