Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia

Pełna wersja: Poszukuję wygodnych i tanich kozaków, najlepiej z netu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam zlecenie bojowe od narzeczonej – mam jej kupić kozaki takie jak miała jedna z aktorek Big Grin No beka ogólnie ale czego się dla ukochanej nie robi... Mam teraz otwarte zdjęcie tej kobietki ze zbliżeniem na jej stopy i szukam butów Big Grin Trochę mi się kończą sklepy więc może znacie jeszcze jakieś internetowe?
Ty się nie śmiej, sprawisz jej tym radość Big Grin Rycerzu! Big Grin A serio to ja akurat przez internet butów nie kupuję, wolę normalną zabawę z mierzeniem itp. Ale tylu ludzi tak kupuje że bankowo zaraz będziesz miał pełno porad.
Nie mam pojęcia jakie sklepy już odwiedziłeś ale ja zawsze tu coś znajduję: https://awangardashoes.pl/produkty/damsk...ki,2,13684. Jak widzisz jest tego sporo, porównuj z tym zdjęciem i może uda Ci się trafić na coś zbliżonego.
LOL, taka aktoreczka to może sobie te buty kupiła w jakimś kosmicznym butiku w Mediolanie albo w innym Paryżu to wcale nie jest takie pewne że znajdziesz Smile Ale lepiej się staraj żeby Cię panna z domu nie wyrzuciła Big Grin
Sporo kobiet inspiruje się strojem gwiazd i innych znanych osób, panowie też potrafią naśladować stylizacje aktorów czy muzyków. Nie rozumiem skąd te podśmiechujki. A w ogóle miło że OP chce swojej damie serca zrobić prezent.
Dla mnie też fajnie że chce jej te buty znaleźć ale faktycznie nie wiadomo skąd ta aktorka wzięła te papucie. No ale czasami modele różnych firm są ekstra podobne więc jakaś tam szansa jest.
Szansa jest większa niż się może wydawać bo producenci często kopiują od siebie rozwiązania i niewykluczone że jest tak również w tym przypadku. Życzę koledze wytrwałości.
Przekierowanie