Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia

Pełna wersja: Profesjonalna i niedroga firma ochroniarska w Poznaniu, pilne!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
bardzo prosze o namiary na profesjonalną i niedrogą firmę ochroniarską w Poznaniu. Szczególnie interesują mnie oferujące ochronę osób. Dziękuję i pozdrawiam.
Mógłbym dać ci namiar do zwykłej firmy ochroniarskiej i ewentualnie daliby Ci wskazówki jak się zabezpieczyć i co robić jeśli dojdzie do napadu, bo niestety nie znam i nie słyszalem żeby w Poznaniu była firma zajmująca się ochroną osobistą.
No to mało wiesz o profesjonalnej ochronie bo to wcale nie jest coś abstrakcyjnego taka firma ochroniarska Poznań ma nawet licencjonowanych fachowców: raf-system.pl/. Pare lat temu pracowałem w miedzynarodowej instytucji finansowej i jak przyjeżdżał szef z Londynu to zawsze musielismy mu zamówić dwóch osobistych ochroniarzy. Może to wydawać się przesadą ale już raz podobno chcieli go porwać to sie facetowi nie ma co dziwić.
Kto by pomyślał że u nas porywają ludzi. Wydaje mi sie ze takie rzeczy tylko w amerykańskich filmach.
Porwań jest o wiele wiecej niz sie mówi w telewizji. Podobnie z napadami na banki. Gdyby ludzie sie dowiedzieli ile rozbojów codziennie ma miejsce to raczej nie wychodziliby z domów.
Masz jakieś potwierdzenie tych danych? Przyznam że brzmi to co najmniej nieciekawie a do tego wydaje mi sie ze mozesz miec racje bo mieszkam w malej miejscowosci gdzie byl ostatnio napad na ubezpieczalnię. Użyli broni, a w mediach głucha cisza i jakieś nikomu niepotrzebne tematy.
Jak poszukać w internecie to sie znajdzie sporo statystyk ale oficjalnie nic nie powiedzą, przecież wiadomo dlaczego.
Przekierowanie