Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia

Pełna wersja: Porządne pranie tapicerki samochodowej Warszawa Mokotów – polecicie kogoś?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kupiłem używany samochód z Niemiec, technicznie w bardzo dobrym stanie ale tapicerka... Trochę się jej brzydzę powiem szczerze. Potrzebny mi jakiś spec z dobrym sprzętem który mi to wyczyści. Widziałem efekty takie czyszczenia u kumpla i robi to spore wrażenie. Jest na Mokotowie jakaś fajna firma?
Z tego co wiem to większość takich usług jest świadczona nawet mobilnie, to znaczy „czyściciel” przyjeżdża pod wskazany adres i heja. Taka opcja jest chyba najwygodniejsza.
Jeszcze ten ktoś musi dysponować odpowiednią maszyną. Oglądałem w akcji jakiś tani odkurzacz piorący, ogólnie żenua w porównaniu z jakimiś karcherami i tego typu sprzętem. Warto zwrócić na to uwagę zawczasu.
Nie wyobrażam sobie żeby oferować takie usługi w typie pranie dywanów czy tapicerki nie mając zaplecza technicznego. To przecież w tej robocie podstawa.
U mnie super efekty były, wynająłem tę firmę - pranie-warszawa.com.pl/oferta/pranie-tapicerki-samochodowej/mokotow. To właśnie jest taka usługa z dojazdem, duża fachowość no i szybkie tempo pracy. Dziś jak trzeba robić pranie tapicerki samochodowej Warszawa Mokotów to nie problem. Dzwonisz i przyjeżdżają. Dziewczyna od razu dała rodziców dywan do prania i jest jak nowy a wyglądał masakrycznie po kilku latach użytkowania w domu.
W całej Polsce masz firmy które świadczą takie usługi. Zazwyczaj bazują na sprzęcie niemieckim, ich odkurzacze piorące są jednymi z lepszych na rynku. Te chińskie nie dają jednak rady z poważniejszym brudem.
Samochód mam ogólnie czysty ale w paru miejscach tapicerka faktycznie pozostawia nieco do życzenia. Może też sobie takie czyszczenie zamówię bo męczenie się z gąbką i jakimiś płynami nie przynosi rezultatów.
Niektóre tapicerki są w kij trudne do czyszczenia, brud się wżera jak jakiś kwas. W takim układzie bez odkurzacza piorącego nie ma się co zabierać. Tylko człowiek przy tym nerwy straci a efekt zawsze będzie taki se.
Przekierowanie