Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia

Pełna wersja: Kto zna jakiś dobry salon masażu w Krakowie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zbliżają się urodziny mojej narzeczonej i pomyślałem, że warto byłoby jej przygotować coś wyjątkowego Smile Wpadłem więc na pomysł, żeby zrobić romantyczną kolację, a w trakcie jej szykowania ja bym posłał ją do salonu masażu, żeby się tam dziewczyna mogła zrelaksować. Nie znam się jednak na takich usługach, a co do piero mówić o samych gabinetach, dlatego liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam!
A może sam ją wymasuj? Wtedy będzie wniebowzięta :]
To potem ja jej zrobię kolejny, bez obaw Wink
Czemu mój narzeczony nie myśli o takich rzeczach… nie chcesz się zamienić? Tongue To znaczy, ja zostanę Twoją narzeczoną, a jemu oddamy Twoją? Tongue
nigdy w życiu Wink
Muszę Ci chłopaku powiedzieć, że rewelacyjny pomysł. W sumie sam zastanawiałem się, co sprawić żonie na urodziny i nie pomyślałem o tym nawet, a znam doskonały salon masażu w Krakowie, to, że tak powiem, w podzięce podzielę się, że naprawdę fajne masaże robią panowie z tego linku: http://www.alanmed.eu/. Masz tam do wyboru zarówno masaże relaksacyjne, klasyczne, lecznicze, to już od Ciebie zależy, co zechcesz wybrać.
Ona dużo pracuje, to właśnie myślałem o relaksacyjnym.
Dobry wybór Wink
A ile panowie taka przyjemność? Bo ja strasznie spięta chodzę i nie mogę się sama odblokować Sad
Jak wejdziesz na ich stronę, to obok zakładki oferta (pierwsza po lewej) masz cennik. Tam masz rozpisane do każdego rodzaju, ilości czasu i wejść. Według mnie stawki są bardzo rozsądne jak na nasze miasto.
Stron: 1 2
Przekierowanie