Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia

Pełna wersja: Dj wodzirej z Poznania na jubileusz - kogo polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Organizuje moim rodzicom jubileusz 30 rocznicy ślubu i zjedzie się całą rodzina i ta bliższa i ta dalsza. Jako, że długi czas się nie widzieliśmy może się okazać, że podejmowanie niektóych tematów będzie kłopotliwe. Tak więc potrzebuję dja czy nawet wodzireja, który nie tylko ubarwi imprezę pod względem muzycznym, ale także i sprawi, że wszyscy będą w dobrych humorach do wspólnej zabawy. Kogo polecacie w tym temacie?
No to wyzwanie, tym bardziej jak różne pokolenia się zjadą Smile)) Ja osobiście mogę polecić firmę tomaszkoczorowski.pl, i dja, który wiele razy bawił moich pracowników.
Dzięki, liczę na to, że będzie super zabawa...
Na pewno tak będzie. Zajrzyj sobie tutaj http://www.tomaszkoczorowski.pl/wodzirej-na-wesele.html i od razu zobaczysz, że sporo imprez już za tym djem. Właśnie to dośwaidczenie procentuje teraz gry trzeba naprawdę stanąć na wysokości zadania. Ten dj wodzirej w Poznaniu i nie tylko jest w stanie rozkręcić każde towarzystwo dobierając odpowiedni sposób zabawy czy repertuar.
Jak tak sobie pomyślę to już bardzo dawno nigdzie nie byłem, jeśli chodzi o tego typu imprezy. Jestem ciekaw czy umiałbym się zabawić na takiej imprezie. Mówią, że tańca to się nie zapomina podobnie jak jazdy na rowerze Smile)) Tylko w metryce już trochę więcej lat i zadyszki człowiek może dostać Smile))
Przekierowanie