Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia

Pełna wersja: Czy można ocenić, jakie poniosę koszta w związku z pozycjonowaniem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Moje pytanie, jak w temacie. Da się w ogóle chociaż orientacyjnie oszacować, z jakimi wydatkami będzie wiązało się dojście ze sklepem internetowym do TOP3 w Google. Zależy mi w zasadzie tylko na kilku frazach. Ktoś może zna się na tym?
Da się, ale nikt nie jest wróżbitą. Strona musi być dogłębnie przeanalizowana, aby można było cokolwiek powiedzieć na ten temat.
Ogólnie każdy sobie zadaje takie właśnie pytanie, jakie poniosę koszta w związku z pozycjonowaniem i liczy, na konkretną, natychmiastową odpowiedź…wiem to ze swojego doświadczenie i generalnie nigdy nie da się w pełni dokładnie powiedzieć, ile. Możesz sobie zajrzeć na przykład tutaj http://wycenpozycjonowanie.pl/ i poprosić o przygotowanie wstępnej wyceny. Na pewno dużo Ci to powie nie tylko o kosztach, ale także o tym, z czym to wszystko będzie się wiązało.
Z tego co wiem, to trochę mniej kosztuje pozycjonowanie lokalne, na te takie regionalne frazy z nazwami miast, ale pewnie dla sklepu internetowego to słabe rozwiązanie.
Nie to ja prowadzę tylko sprzedaż online, nie mam sklepu stacjonarnego, więc pozycjonowanie lokalne nie ma sensu. Nawet nie oferuję możliwości odbioru osobistego, bo nie mam towaru bezpośrednio u siebie na stanie. Generalnie wszystko rozumiem, ale powiedzcie mi, czy ten wydatek jest opłacalny?
Jeśli postawisz na wsparcie profesjonalistów, to jak najbardziej tak. Pozycjonując stronę www zyskujesz nie tylko wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. To także budowanie pozytywnego wizerunku oraz świadomości o marce. Często wspiera się kampaniami Google, reklamami na FB. Są różne działania, które mają na celu ogólne wypromowanie nie tylko strony, ale także marki.
To jest inwestycja Kolego, tak powinieneś traktować ten wydatek. Inwestuje w marketing online, który zwróci się w postaci większej sprzedaży.
OK spoko, teraz już wszystko wiem. Dzięki śliczne za pomoc!
Przekierowanie