Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Czy studia z kosmetologii w Warszawie są płatne? - Wersja do druku

+- Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia (http://nsb-okna.pl)
+-- Dział: Okno na świat (/Forum-Okno-na-%C5%9Bwiat)
+--- Dział: Warto się uczyć? (/Forum-Warto-si%C4%99-uczy%C4%87)
+--- Wątek: Czy studia z kosmetologii w Warszawie są płatne? (/Thread-Czy-studia-z-kosmetologii-w-Warszawie-s%C4%85-p%C5%82atne)

Czy studia z kosmetologii w Warszawie są płatne? - moniaslonia - 01-16-2017 09:51 AM

Chciałam zapytać o koszty, jakie wiążą się z podjęciem studiów zawodowych. Myślę o kosmetologii, boo to świetny zawód z przyszłością i dla ludzi. Jakie są ceny takich studiów?

Czy studia z kosmetologii w Warszawie są płatne? - Warszawiak - 01-16-2017 10:03 AM

Różnie to bywa, wszystko zależy od szkoły do jakiej pójdziesz. Są oczywiście tanie uczelnie, ale nie zawsze ta oferta idzie z tym, że jest to nauka na określonym poziomie.

Czy studia z kosmetologii w Warszawie są płatne? - bogini69 - 01-16-2017 11:48 AM

Ja polecam zajrzec tutaj http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/kierunki/kosmetologia.html to na pewno najlepsza ofeta na rynku. Studia z kosmetologii w Warszawie, to będzie bardzo dobrze wyglądało w każdy cv, które dotrze do pracodawcy.

Czy studia z kosmetologii w Warszawie są płatne? - Biusciasta - 01-16-2017 01:56 PM

Marzę o takiej szkole, chciałabym zacząć w przyszłym roku, więc dzięki, że podsyłacie ten namiar. Studia podyplomowe to zawsze cos dodatkowego, a pracodawcy dobrze patrzą na ambitne osoby.

Czy studia z kosmetologii w Warszawie są płatne? - SzybkiBil - 01-16-2017 04:19 PM

Moja żona kończyła Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości w Warszawie i jest bardzo zadowolona z pozycji na rynku pracy. No i zdobyła zawód, który jest poszukiwany.

Czy studia z kosmetologii w Warszawie są płatne? - PrawdziwyChłop - 01-16-2017 06:50 PM

Dokładnie, super szkoła.

Czy studia z kosmetologii w Warszawie są płatne? - TwojPan - 01-16-2017 07:11 PM

Ja akurat do kosmetyczki nie chodze, ale jakbym chodził to do takiej, która posiada odpowiednie wykształcenie.