Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Poszukuję wygodnych i tanich kozaków, najlepiej z netu - Wersja do druku

+- Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia (http://nsb-okna.pl)
+-- Dział: Z zachowaniem powagi (/Forum-Z-zachowaniem-powagi)
+--- Dział: Kobietą być (/Forum-Kobiet%C4%85-by%C4%87)
+--- Wątek: Poszukuję wygodnych i tanich kozaków, najlepiej z netu (/Thread-Poszukuj%C4%99-wygodnych-i-tanich-kozak%C3%B3w-najlepiej-z-netu)

Poszukuję wygodnych i tanich kozaków, najlepiej z netu - FranzM - 01-18-2017 03:47 AM

Mam zlecenie bojowe od narzeczonej – mam jej kupić kozaki takie jak miała jedna z aktorek Big Grin No beka ogólnie ale czego się dla ukochanej nie robi... Mam teraz otwarte zdjęcie tej kobietki ze zbliżeniem na jej stopy i szukam butów Big Grin Trochę mi się kończą sklepy więc może znacie jeszcze jakieś internetowe?

Poszukuję wygodnych i tanich kozaków, najlepiej z netu - Dryniara - 01-18-2017 05:40 AM

Ty się nie śmiej, sprawisz jej tym radość Big Grin Rycerzu! Big Grin A serio to ja akurat przez internet butów nie kupuję, wolę normalną zabawę z mierzeniem itp. Ale tylu ludzi tak kupuje że bankowo zaraz będziesz miał pełno porad.

Poszukuję wygodnych i tanich kozaków, najlepiej z netu - Elpitka - 01-18-2017 07:37 AM

Nie mam pojęcia jakie sklepy już odwiedziłeś ale ja zawsze tu coś znajduję: https://awangardashoes.pl/produkty/damskie/kozaki,2,13684. Jak widzisz jest tego sporo, porównuj z tym zdjęciem i może uda Ci się trafić na coś zbliżonego.

Poszukuję wygodnych i tanich kozaków, najlepiej z netu - EdwardLeszczyński - 01-18-2017 10:34 AM

LOL, taka aktoreczka to może sobie te buty kupiła w jakimś kosmicznym butiku w Mediolanie albo w innym Paryżu to wcale nie jest takie pewne że znajdziesz Smile Ale lepiej się staraj żeby Cię panna z domu nie wyrzuciła Big Grin

Poszukuję wygodnych i tanich kozaków, najlepiej z netu - moniaslonia - 01-18-2017 12:51 PM

Sporo kobiet inspiruje się strojem gwiazd i innych znanych osób, panowie też potrafią naśladować stylizacje aktorów czy muzyków. Nie rozumiem skąd te podśmiechujki. A w ogóle miło że OP chce swojej damie serca zrobić prezent.

Poszukuję wygodnych i tanich kozaków, najlepiej z netu - bezkresny30 - 01-18-2017 03:40 PM

Dla mnie też fajnie że chce jej te buty znaleźć ale faktycznie nie wiadomo skąd ta aktorka wzięła te papucie. No ale czasami modele różnych firm są ekstra podobne więc jakaś tam szansa jest.

Poszukuję wygodnych i tanich kozaków, najlepiej z netu - ByćJakRóża - 01-18-2017 05:34 PM

Szansa jest większa niż się może wydawać bo producenci często kopiują od siebie rozwiązania i niewykluczone że jest tak również w tym przypadku. Życzę koledze wytrwałości.