Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Profesjonalna i niedroga firma ochroniarska w Poznaniu, pilne! - Wersja do druku

+- Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia (http://nsb-okna.pl)
+-- Dział: Mniej poważnie o wszystkim (/Forum-Mniej-powa%C5%BCnie-o-wszystkim)
+--- Dział: Inne (/Forum-Inne)
+--- Wątek: Profesjonalna i niedroga firma ochroniarska w Poznaniu, pilne! (/Thread-Profesjonalna-i-niedroga-firma-ochroniarska-w-Poznaniu-pilne)

Profesjonalna i niedroga firma ochroniarska w Poznaniu, pilne! - Dryniara - 01-27-2017 08:26 AM

bardzo prosze o namiary na profesjonalną i niedrogą firmę ochroniarską w Poznaniu. Szczególnie interesują mnie oferujące ochronę osób. Dziękuję i pozdrawiam.

Profesjonalna i niedroga firma ochroniarska w Poznaniu, pilne! - FranzM - 01-27-2017 09:54 AM

Mógłbym dać ci namiar do zwykłej firmy ochroniarskiej i ewentualnie daliby Ci wskazówki jak się zabezpieczyć i co robić jeśli dojdzie do napadu, bo niestety nie znam i nie słyszalem żeby w Poznaniu była firma zajmująca się ochroną osobistą.

Profesjonalna i niedroga firma ochroniarska w Poznaniu, pilne! - CptJackson - 01-27-2017 12:09 PM

No to mało wiesz o profesjonalnej ochronie bo to wcale nie jest coś abstrakcyjnego taka firma ochroniarska Poznań ma nawet licencjonowanych fachowców: raf-system.pl/. Pare lat temu pracowałem w miedzynarodowej instytucji finansowej i jak przyjeżdżał szef z Londynu to zawsze musielismy mu zamówić dwóch osobistych ochroniarzy. Może to wydawać się przesadą ale już raz podobno chcieli go porwać to sie facetowi nie ma co dziwić.

Profesjonalna i niedroga firma ochroniarska w Poznaniu, pilne! - Elpitka - 01-27-2017 12:26 PM

Kto by pomyślał że u nas porywają ludzi. Wydaje mi sie ze takie rzeczy tylko w amerykańskich filmach.

Profesjonalna i niedroga firma ochroniarska w Poznaniu, pilne! - CptJackson - 01-27-2017 02:26 PM

Porwań jest o wiele wiecej niz sie mówi w telewizji. Podobnie z napadami na banki. Gdyby ludzie sie dowiedzieli ile rozbojów codziennie ma miejsce to raczej nie wychodziliby z domów.

Profesjonalna i niedroga firma ochroniarska w Poznaniu, pilne! - EdwardLeszczyński - 01-27-2017 05:04 PM

Masz jakieś potwierdzenie tych danych? Przyznam że brzmi to co najmniej nieciekawie a do tego wydaje mi sie ze mozesz miec racje bo mieszkam w malej miejscowosci gdzie byl ostatnio napad na ubezpieczalnię. Użyli broni, a w mediach głucha cisza i jakieś nikomu niepotrzebne tematy.

Profesjonalna i niedroga firma ochroniarska w Poznaniu, pilne! - EdwardLeszczyński - 01-27-2017 06:59 PM

Jak poszukać w internecie to sie znajdzie sporo statystyk ale oficjalnie nic nie powiedzą, przecież wiadomo dlaczego.