Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Nauka miękkich umiejętności – jakie firmy szkoleniowe z Poznania polecacie? - Wersja do druku

+- Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia (http://nsb-okna.pl)
+-- Dział: Z zachowaniem powagi (/Forum-Z-zachowaniem-powagi)
+--- Dział: Pracujący (/Forum-Pracuj%C4%85cy)
+--- Wątek: Nauka miękkich umiejętności – jakie firmy szkoleniowe z Poznania polecacie? (/Thread-Nauka-mi%C4%99kkich-umiej%C4%99tno%C5%9Bci-%E2%80%93-jakie-firmy-szkoleniowe-z-Poznania-polecacie)

Nauka miękkich umiejętności – jakie firmy szkoleniowe z Poznania polecacie? - FranzM - 03-30-2017 12:21 PM

Dzień dobry. Orientujecie się może coś w szkołach zajmujących się nauką umiejętności miękkich? Interesuje mnie oferta dla firm i koniecznie w Poznaniu. Jeśli coś znacie to proszę piszcie albo powiedzcie czym się kierować.

Nauka miękkich umiejętności – jakie firmy szkoleniowe z Poznania polecacie? - CptJackson - 03-30-2017 02:41 PM

Raczej doświadczeniem takiej szkoły, jak długo jest na rynku, jak są wyposażone sale szkoleniowe. Cenę zostawiłbym naprawdę na drugi plan. Jak inwestujesz w miękkie umiejętności zespołu swoich pracowników to nie oszczędzaj na tym.

Nauka miękkich umiejętności – jakie firmy szkoleniowe z Poznania polecacie? - Dryniara - 03-30-2017 05:34 PM

Dokładnie, doświadczenie jest tutaj najważniejsze i dlatego według mnie świetnym wyborem będzie ta firma trainbrain.com.pl/o-nas/, możesz sobie o nich tam poczytać. Fakt, sama korzystałam z tej firmy szkoleniowej z Poznania, ale to nie dlatego polecam. Kiedyś miałam nieprzyjemność korzystać z usług innej szkoły i ta jest jak niebo a ziemia do tamtej Wink Bardzo sympatyczna atmosfera, szkolenia realizowane przez kompetentnych ludzi i duża oferta dla miękkich umiejętności.

Nauka miękkich umiejętności – jakie firmy szkoleniowe z Poznania polecacie? - FranzM - 03-30-2017 06:30 PM

Dziękuję za podpowiedź, mnie interesuje głównie szkolenie z komunikacji.

Nauka miękkich umiejętności – jakie firmy szkoleniowe z Poznania polecacie? - CptJackson - 03-30-2017 08:41 PM

Co na pewno to skorzystaj szkoły gdzie są malutkie grupki szkoleniowe, najlepsza efektywność jest.