Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Poleci ktoś firmę, która wykonuje ekologiczne pranie dywanów? - Wersja do druku

+- Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia (http://nsb-okna.pl)
+-- Dział: Okno na świat (/Forum-Okno-na-%C5%9Bwiat)
+--- Dział: Rodzina i dom (/Forum-Rodzina-i-dom)
+--- Wątek: Poleci ktoś firmę, która wykonuje ekologiczne pranie dywanów? (/Thread-Poleci-kto%C5%9B-firm%C4%99-kt%C3%B3ra-wykonuje-ekologiczne-pranie-dywan%C3%B3w)

Poleci ktoś firmę, która wykonuje ekologiczne pranie dywanów? - moniaslonia - 04-05-2017 04:45 AM

Dzień dobry, mam delikatną sprawę. Kupiłam kilka lat temu bardzo piękny i no cóż, drogi, dywan z Maroko. Niestety nie spodziewałam się, że moje dziecko da radę dokonać na nim takich aktów destrukcji kredkami, jedzeniem i plasteliną :/ Dywan był w odcieniach kremowego, ale teraz to już z dawnej świetności nic nie zostało. Chciałabym zamówić usługę czyszczenia, ale zależy mi, żeby to było ekologiczne czyszczenie, bo raz że staram się bardzo to promować moim życiem, a dwa, że to jest bardzo delikatne włosie, które może źle zareagować na jakąś podejrzaną chemię. Podpowiedzcie coś proszę!

Poleci ktoś firmę, która wykonuje ekologiczne pranie dywanów? - bogini69 - 04-05-2017 07:00 AM

Przychodzi mi do głowy kilka nazw, ale trudno ci pomóc, bo nawet nie napisałaś w jakim mieście mieszkasz. O dywanie wiem nawet gdzie był kupiony, a takiej ważnej informacji brakuje Big Grin Chyba nie ogólnopolskich sieci z tej branży

Poleci ktoś firmę, która wykonuje ekologiczne pranie dywanów? - moniaslonia - 04-05-2017 09:19 AM

Fakt, mea culpa. Mieszkam w Warszawie, więc z tego miasta szukam firmy z usługami czyszczenia dywanów.

Poleci ktoś firmę, która wykonuje ekologiczne pranie dywanów? - bogini69 - 04-05-2017 10:37 AM

To niestety, nie pomogę. Ja jestem z Wielkopolski i mogłabym polecić ewentualnie kogoś z Poznania, Piły lub Gniezna

Poleci ktoś firmę, która wykonuje ekologiczne pranie dywanów? - Biusciasta - 04-05-2017 01:20 PM

Ja jestem też ze stolicy, może pomogę jakoś. Nie znam co prawda żadnej innej, ale ja jak chce zamówić raz na jakiś czas pranie dywanów w całym domu, to zawsze wybieram Tanie Pranie. Jak nazwa wskazuje, nie są drodzy a za to bardzo porządnie wykonują swoją pracę

Poleci ktoś firmę, która wykonuje ekologiczne pranie dywanów? - moniaslonia - 04-05-2017 02:40 PM

Brzmi zachęcająco, dopowiesz jeszcze coś o ofercie?

Poleci ktoś firmę, która wykonuje ekologiczne pranie dywanów? - Biusciasta - 04-05-2017 04:35 PM

Na ich stronie internetowej: http://taniepranie.waw.pl/oferta/pranie-dywanow-warszawa/ masz wszystkie szczegóły o tym, jak przebiega w ich wykonaniu ekologiczne czyszczenie dywanów na terenie Warszawy.