Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Porządne pranie tapicerki samochodowej Warszawa Mokotów – polecicie kogoś? - Wersja do druku

+- Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia (http://nsb-okna.pl)
+-- Dział: Ogólnie o technice (/Forum-Og%C3%B3lnie-o-technice)
+--- Dział: Dla zwolenników czterech kółek (/Forum-Dla-zwolennik%C3%B3w-czterech-k%C3%B3%C5%82ek)
+--- Wątek: Porządne pranie tapicerki samochodowej Warszawa Mokotów – polecicie kogoś? (/Thread-Porz%C4%85dne-pranie-tapicerki-samochodowej-Warszawa-Mokot%C3%B3w-%E2%80%93-polecicie-kogo%C5%9B)Porządne pranie tapicerki samochodowej Warszawa Mokotów – polecicie kogoś? - CptJackson - 06-16-2017 05:21 AM

Kupiłem używany samochód z Niemiec, technicznie w bardzo dobrym stanie ale tapicerka... Trochę się jej brzydzę powiem szczerze. Potrzebny mi jakiś spec z dobrym sprzętem który mi to wyczyści. Widziałem efekty takie czyszczenia u kumpla i robi to spore wrażenie. Jest na Mokotowie jakaś fajna firma?


Porządne pranie tapicerki samochodowej Warszawa Mokotów – polecicie kogoś? - AgataJ - 06-16-2017 06:34 AM

Z tego co wiem to większość takich usług jest świadczona nawet mobilnie, to znaczy „czyściciel” przyjeżdża pod wskazany adres i heja. Taka opcja jest chyba najwygodniejsza.


Porządne pranie tapicerki samochodowej Warszawa Mokotów – polecicie kogoś? - EdwardLeszczyński - 06-16-2017 09:03 AM

Jeszcze ten ktoś musi dysponować odpowiednią maszyną. Oglądałem w akcji jakiś tani odkurzacz piorący, ogólnie żenua w porównaniu z jakimiś karcherami i tego typu sprzętem. Warto zwrócić na to uwagę zawczasu.


Porządne pranie tapicerki samochodowej Warszawa Mokotów – polecicie kogoś? - bezkresny30 - 06-16-2017 09:56 AM

Nie wyobrażam sobie żeby oferować takie usługi w typie pranie dywanów czy tapicerki nie mając zaplecza technicznego. To przecież w tej robocie podstawa.


Porządne pranie tapicerki samochodowej Warszawa Mokotów – polecicie kogoś? - Warszawiak - 06-16-2017 11:32 AM

U mnie super efekty były, wynająłem tę firmę - pranie-warszawa.com.pl/oferta/pranie-tapicerki-samochodowej/mokotow. To właśnie jest taka usługa z dojazdem, duża fachowość no i szybkie tempo pracy. Dziś jak trzeba robić pranie tapicerki samochodowej Warszawa Mokotów to nie problem. Dzwonisz i przyjeżdżają. Dziewczyna od razu dała rodziców dywan do prania i jest jak nowy a wyglądał masakrycznie po kilku latach użytkowania w domu.


Porządne pranie tapicerki samochodowej Warszawa Mokotów – polecicie kogoś? - moniaslonia - 06-16-2017 02:30 PM

W całej Polsce masz firmy które świadczą takie usługi. Zazwyczaj bazują na sprzęcie niemieckim, ich odkurzacze piorące są jednymi z lepszych na rynku. Te chińskie nie dają jednak rady z poważniejszym brudem.


Porządne pranie tapicerki samochodowej Warszawa Mokotów – polecicie kogoś? - Biusciasta - 06-16-2017 04:12 PM

Samochód mam ogólnie czysty ale w paru miejscach tapicerka faktycznie pozostawia nieco do życzenia. Może też sobie takie czyszczenie zamówię bo męczenie się z gąbką i jakimiś płynami nie przynosi rezultatów.


Porządne pranie tapicerki samochodowej Warszawa Mokotów – polecicie kogoś? - SzybkiBil - 06-16-2017 05:41 PM

Niektóre tapicerki są w kij trudne do czyszczenia, brud się wżera jak jakiś kwas. W takim układzie bez odkurzacza piorącego nie ma się co zabierać. Tylko człowiek przy tym nerwy straci a efekt zawsze będzie taki se.