Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Do czego wykorzystujecie wiaty garażowe drewniane? - Wersja do druku

+- Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia (http://nsb-okna.pl)
+-- Dział: Okno na świat (/Forum-Okno-na-%C5%9Bwiat)
+--- Dział: Rodzina i dom (/Forum-Rodzina-i-dom)
+--- Wątek: Do czego wykorzystujecie wiaty garażowe drewniane? (/Thread-Do-czego-wykorzystujecie-wiaty-gara%C5%BCowe-drewniane)

Do czego wykorzystujecie wiaty garażowe drewniane? - PrawdziwyChłop - 07-14-2017 02:04 AM

Ello, mam pytanie, do czego wykorzystujecie wiaty garażowe drewniane? Czy tylko do garażowania uata czy tez do innych rzeczy, bo nasluchalem się ostatnio tylu roznych historii na ten temat…

Do czego wykorzystujecie wiaty garażowe drewniane? - TwojPan - 07-14-2017 02:34 AM

U mnie tylko auto parkuje.

Do czego wykorzystujecie wiaty garażowe drewniane? - SzybkiBil - 07-14-2017 04:44 AM

U mnie teoretycznie tez, ale latem np. trzymamy tam tez meble ogrodowe, żeby nie niszczyly się w czasie deszczu.

Do czego wykorzystujecie wiaty garażowe drewniane? - masterek - 07-14-2017 07:25 AM

Mi by się cos takiego przydalo… wlasnie na meble i jakies tam inne graty. Nie wiecie, czy można to gdzies zamowic?

Do czego wykorzystujecie wiaty garażowe drewniane? - SzybkiBil - 07-14-2017 10:10 AM

W sensie chcialbys, żeby jakas firma ci to zrobila?

Do czego wykorzystujecie wiaty garażowe drewniane? - PrawdziwyChłop - 07-14-2017 12:26 PM

dokładnie. No może najpierw wycene by zrobila, najlepiej bezplatna.

Do czego wykorzystujecie wiaty garażowe drewniane? - Warszawiak - 07-14-2017 02:57 PM

To tak, wycene możesz sobie np. zamowic przez taka strone: http://tdmtarasy.pl/bezplatna-wycena/wiata/. Jest bezplatna z tego, co widze. I z tego co się orientuje, to ta firma również przyjezdza i buduje ci taka wiate. Zresztą chyba maja jakas galerie swoich projektów. Musialbys ja poszukać i zobaczyć jakie wiaty garażowe drewniane mogą zaproponować. Mój kumpel niedawno skladal u nich zamówienie i na dniach beda mu stawiac taka wiate.

Do czego wykorzystujecie wiaty garażowe drewniane? - PrawdziwyChłop - 07-14-2017 05:28 PM

Super, dzienks za namiar. Za chwile sobie zajrze na ich strone.

Do czego wykorzystujecie wiaty garażowe drewniane? - TwojPan - 07-14-2017 06:14 PM

Jak tak kolega napisał o tych meblach, to w zasadzie mnie by się chyba cos podobnego tez przydalo. Teraz przykrywam je po prostu folia, ale taka wiata bylaby chyba lepsza opcja.