Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia
Polecane i niedrogie tabletki na penisa - Wersja do druku

+- Forum nsb-okna.pl - 0 zaciemnienia (http://nsb-okna.pl)
+-- Dział: Z zachowaniem powagi (/Forum-Z-zachowaniem-powagi)
+--- Dział: Intymne podszepty (/Forum-Intymne-podszepty)
+--- Wątek: Polecane i niedrogie tabletki na penisa (/Thread-Polecane-i-niedrogie-tabletki-na-penisa)Polecane i niedrogie tabletki na penisa - ognistyLisek - 09-20-2017 08:58 AM

Jakie niedrogie tabletki na penisa moglibyscie mi polecić jesli szukam czegos na zwiekszenie czlonka? Nie spodziewam się spektakulranych efektów ale nawet centymetr czy dwa bardzo by mi pomogły. Mam nadzieję że pomożecie, z góry dzięki.


Polecane i niedrogie tabletki na penisa - pajęczycaTekla - 09-20-2017 10:31 AM

Wejdź na dowolne damskie forum a znajdziesz masę konstruktywnych wypowiedzi na temat rozmiarów. Nie ma to żadnego znaczenia, kobieta oczekuje zupełnie innych rzeczy, a współżycie i rozmiar są tylko dodatkami. Może i ważnymi ale tylko dodatkami. Lepiej unikac magicznych srodków bo kto wie jakie efekty wystąpią po latach?


Polecane i niedrogie tabletki na penisa - bezkresny30 - 09-20-2017 10:49 AM

Po pierwsze, wiekszosc facetów chce powiekszyc rozmiar tylko i wylacznie dla siebie. Świadomość że wszystko jest tam tak jak być powinno zwieksza pewność siebie i poczucie własne wartości. Skoro wchodzimy juz w kwestie techniczne to nie ma co się oszukiwać, rozmiar ma znaczenie i to duże. Każdy kto choć trochę zna się na kobietach będzie o tym wiedział.


Polecane i niedrogie tabletki na penisa - pajęczycaTekla - 09-20-2017 11:35 AM

Generalizujesz i podchodzisz do tematu szowinistycznie. Takie insynuacje godzą we mnie jako kobietę.


Polecane i niedrogie tabletki na penisa - bezkresny30 - 09-20-2017 01:19 PM

Ale taka jest prawda, zostaliśmy stworzeni po to żeby miedzy innymi dalej sie rozmnażać, a najlepiej jeśli znajdziemy silnego genetycznie partnera. Nie zmienisz natury.


Polecane i niedrogie tabletki na penisa - ognistyLisek - 09-20-2017 03:34 PM

Dyskusja bardzo ciekawa ale jednak bylbym wdzieczny za pomoc i wskazanie jakiś dobrych i niedrogich tabletek.


Polecane i niedrogie tabletki na penisa - SzybkiBil - 09-20-2017 03:54 PM

Z tym że rozmiar jest ważny po prostu nie mozna sie nei zgodzić. Na szczescie są dziś tabletki na penisa które załatwiają problem. Sporo pożytecznych informacji znajdziesz tu http://penilarge.eu/tabletki-penilarge/ a jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś konkretnego to śmiało pisz tutaj albo na priva. Z przyjemnością pomogę bo wiem jak to jest zmagać się z tym problemem i wszędzie natrafiać na krytykę i opór. Pozdrawiam.


Polecane i niedrogie tabletki na penisa - ognistyLisek - 09-20-2017 04:21 PM

O to chodziło, dzięki za odpowiedź bo tak szczerze to nie wierzyłem że ktokolwiek mi odpisze i w jakiś sposób pomoze. Dzięki Smile


Polecane i niedrogie tabletki na penisa - SzybkiBil - 09-20-2017 06:11 PM

Nie ma za co dziękować, od tego jest forum żebyśmy mogli sobie pomagać a tak jak już pisałem wiem jak ta sprawa potrafi zatruć zycie także 3maj się i powodzenia. Nawet ci zazdroszczę tego uczucia pewności po kuracji które teraz już mi trochę spowszedniało :]